فهرست اخبار فهرست اخبار

در دیدار مدیر کل امور مالیاتی استان چهارمحال و بختیاری با مدیر شعب بانک مسکن استان:

بر لزوم بسته های حمایتی سازمانها و اورگانهای دولتی برای رفاه حال مردم تاکید شد

مدیر کل امور مالیاتی استان چهارمحال و بختیاری با حضور در مدیریت شعب بانک مسکن استان با مدیر شعب استان ، به منظور توسعه همکاری ها و هم اندیشی در خصوص اقدامات حمایتی از مردم در شرایط فعلی جامعه به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

   در ابتدای جلسه محسن ربانی یکتا مدیر شعب استان ، ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان حاضر در جلسه ، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشت، ربانی یکتا پس از اشاره به رسالت بانک مسکن در راستای تامین نیاز مسکن مردم به تشریح سایر خدمات بانک مسکن در حوزه های جذب منابع، اعطای تسهیلات و سایر خدمات بانکی پرداخت.

مدیر شعب استان در ادامه با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و بحران شیوع بیماری کرونا اظهار نمود: بانک مسکن در راستای کمک به اقشار مختلف جامعه ، با ارایه بسته های حمایتی بخشودگی جرایم معوقات بانکی ، همچون طرح میثاق و تمدید آن تا پایان مهر ماه 1399 ، شرایط را برای مشتریان در راستای پرداخت بدهی های معوقه و اقساط تسهیلات خود آسان نموده است.

ربانی یکتا با بیان سایر بسته های حمایتی دیگر بانک مسکن از مشتریان همچون: بخشودگی سه ماهه جرایم دیرکرد تسهیلات قرض الحسنه (تسهیلات ازدواجی و ساخت مسکن روستایی) و لحاظ نکردن جریمه دیرکرد برای اقساط تسهیلات مشتریان در بازه سه ماهه زمانی شیوع بیماری کرونا بر اهمیت داشتن رفاه حال هموطنان برای بانک مسکن تاکید نمود.

در ادامه این دیدار کورش بیگدلی مدیر کل اداره امور مالیاتی استان، پس از تشکر از میزبانی بانک مسکن ، از این بانک به عنوان بانک دولتی خدمتگزار به مردم در تامین ضروری ترین نیاز مردم یعنی مسکن یاد نمود، در ادامه بیگدلی نیز با اشاره به رسالت اداره کل امور مالیاتی خاطرنشان نمود، درآمدهای مالیاتی صرف امور خدمات شهری و خدمت رسانی به شهروندان می شود از اینرو باید شرایط به گونه ای برای مردم به ویژه اقشار آسیب پذیر فراهم گردد که مردم با اطمینان خاطر و رغبت بیشتری مالیات های متعلقه خود را پرداخت کنند.

مدیر کل اداره امور مالیاتی استان ضمن تقدیر از طرح های حمایتی بانک مسکن در راستای آسان نمودن شرایط پرداخت اقساط تسهیلات مشتریان خاطر نشان نمود : اداره امور مالیاتی استان نیز با ارایه تخفیف ها و بخشودگی های مالیاتی در صدد کمک به مردم عزیز کشور است. وی ابراز امیدواری کرد، با رویکردهای حمایتی از مردم استان ، دستگاهها و ارگانهای خدمتگزار دولتی می توانند در مسیر آبادانی و سازندگی استان گامهای موثری بردارند.

آخرین بروزرسانی 1399/6/31