حضور کارکنان بانک مسکن مراسم تشیع پیکر مطهر شهید قربانعلی امیدی ارجنکی

حضور کارکنان بانک مسکن مراسم تشیع پیکر مطهر شهید قربانعلی امیدی ارجنکی

مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری به همراه جمعی از کارکنان مدیریت و شعب در مراسم تشیع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید قربانعلی امیدی ارجنکی از شهدای نیروی انتظامی که در درگیری با اشرار شرق کشور به درجه شهادت نائل آمده ، حضور یافتند.

   مراسم تشیع پیکر شهید امیدی ارجنکی از ساعت 8:30 صبح به صورت همزمان با کلیه دستگاه ها سازمانها و ادارات دولتی و مردم غیور استان در محل میدان امام زادگان دوخاتون (س) شهرکرد شروع شد.

 این مراسم معنوی و باشکوه پس از ذکر آیات روح بخش قرآن مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، با فرمایشات حجة الاسلام و المسلمین حاج آقا نکونام، امام جمعه شهرکرد ادامه یافت. حاج آقا نکونام ضمن تجلیل از مقام شامخ شهداء ، ایثاررگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، از جانفشانی و رشادت شهید قربانعلی امیدی ارجنکی در راه دفاع از وطن تقدیر نمود، ایشان با تاکید بر اتحاد و همدلی مردم در شرایط فعلی کشور، اظهار نمود: با همسو شدن با آرمانهای انقلاب اسلامی و بهرمندی از رهنمون های رهبر گرانقدر در مقابله با دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی، می توان حرمت خون پاک این عزیزان را گرامی داشت.

در ادامه با مداحی در وصف سید الشهدا (ع) و حضرت ابوالفضل(ع) به مراسم عطر و بوی معنویت بیشتری بخشیده شد.

در ادامه پس از اقامه نماز بر سر پیکر پاک این شهید عزیز ، پیکر مطهر شهید امیدی ارجنکی به سمت میدان 12 محرم شهرکرد تشیع و از آنجا به گلزار شهدای شهرکرد جهت خاکسپاری منتقل گردید.

آخرین بروزرسانی 1398/4/29