تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان در جلسه هم اندیشی با رؤسای شعب:

" تحقق به شعار رونق تولید با تلاش برای فعال سازی صنعت ساختمان با تمرکز بیشتر بر انبوه سازان و سایر فعالان حوزه مسکن و ساختمان "

اولین جلسه بخشنامه خوانی و هم اندیشی مدیر و معاونت شعب استان با رؤسای شعب و کارکنان مدیریت در سال 98 در مدیریت شعب استان با محوریت تمرکز بر اهداف سال جاری با رویکرد تحقق به شعار رونق تولید برگزار شد.

در ابتدای جلسه مدیر شعب استان، محسن ربانی یکتا ضمن عرض خیرمقدم به همکاران حاضر به جلسه ، اعیاد شعبانیه را به کلیه همکاران تبریک عرض نمود. ربانی یکتا با اشاره به اهمیت حرکت در مسیر دستیابی به اهداف بانک و بر همدلی و مشارکت بیشتر کارکنان جهت  تحقق شعار رونق تولید تاکید نمود، در ادامه ایشان با اشاره به حوادث ناگوار طبیعی در ابتدای سال جاری و ابراز تاسف جهت خسارت های جانی و مالی وارد شده به هموطنان عزیزمان افزود: بانک مسکن در راستای خدمت رسانی به مردم کشور و تحقق به مسئولیت های اجتماعی خود مثل گذشته آمادگی کمک به تامین مسکن و سرپناه به کلیه اقشار جامعه بویژه افراد محروم و آسیب دیده در سیلابهای اخیر را دارد.

مدیر شعب استان با اشاره به بخشنامه سیاستهای اعتباری سال جدید، بر لزوم تسلط کامل همکاران بر جزئیات این بخشنامه جهت خدمت رسانی بهتر به مردم تاکید نمود. ایشان با بیان خط مشی های جدید در سال جاری بر اهمیت هدفگذاری ، برنامه ریزی و تلاش در راستای فعال سازی صنعت ساختمان با تمرکز بیشتر بر انبوه سازان و سایر فعالان حوزه مسکن و ساختمان تاکید کرد.

 در ادامه این جلسه بخشنامه ها و دستورالعمل های جدید بانک توسط مسئولین دوایر مدیریت برای سایر همکاران تشریح و همکاران حاضر در جلسه نیز درخصوص سوالات و ابهامات بخشنامه ای، بویژه سیاستهای اعتباری سال 98 به بحث و گفتگو پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1398/2/3