تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری مراسم جشن و جزء خواني قرآن كريم همراه با صرف افطار در مدیریت

بمناسبت ميلاد با سعادت امام حسن مجتبي (ع ) و به همت پايگاه بسيج روح الله مديريت و جمعي از همكاران مراسم جشن و جزء خواني قرآن كريم همراه با صرف افطار در محل مديريت شعب استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

   گفتنی است، در این مراسم مدیر شعب و معاون مدیریت شعب و همچنین جمعی از کارکنان مدیریت و شعب حضورداشتند، این مراسم معنوی با تلاوت جزء پانزدهم قرآن مجید آغاز شد و سپس این مجلس جشن با مداحی و مولودی خوانی توسط همکار و مداح اهل بیت حاج حسین حیدری ادامه یافت.

در ادامه حجة الاسلام والمسلمین حاج آقا قربانی، امام جماعت بانک ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت میلاد با سعادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع) به همکاران و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه پرخیر و برکت رمضان، با بیانات ارزشمند خود همکاران حاضر در جلسه را مستفیض نمود. حاج آقا قربانی با اشاره به فضیلتهای انسانی و اخلاقی امام حسن مجتبی (ع) بر جایگاه معنوی والای آن حضرت به عنوان کریم اهل بیت تاکید نمود. ایشان با اشاره به وجود فضایل بارز اخلاقی امام حسن (ع) همچون فروتنی ، بردباری و گذشت ، بخشندگی و دستگیری از دیگران، خاطر نشان نمود مسلمانان باید خصیصه های ارزشمند اخلاقی و رفتاری امام حسن (ع) را همیشه سرلوحه کار خود قرار دهند تا این اصول اخلاقی و ابعاد معنویت در جامعه و بین مردم ترویج یابد.

در ادامه پس از ذکر چند حدیث از امام حسن (ع) توسط امام جماعت بانک، نماز جماعت مغرب و عشاء با حضور پرشور همکاران حاضر در مراسم در محل نمازخانه مدیریت شعب اقامه گردید.

در پایان این جشن و مراسم معنوی ، از همکاران در فضایی دوستانه و صمیمی با صرف افطار پذیرایی شد.

آخرین بروزرسانی 1398/3/1