تازه های اخبار تازه های اخبار

در جلسه بخشنامه خوانی و هم اندیشی مدیر شعب استان با رؤسای شعب و دوایر مدیریت:

تقدیر از مدرسان برتر مدیریت شعب استان

در جلسه بخشنامه خوانی و هم اندیشی مدیر شعب استان با رؤسای دوایر مدیریت و شعب، از چند تن از کارکنان مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری به عنوان مدرسین برتر بانک مسکن، تجلیل شد.

   در ابتدای جلسه همکاران دوایر مدیریت به قرائت بخشنامه ها و دستورالعملعای جدید بانک پرداخته و سایر همکاران حاضر جلسه نیز دیدگاه ها نقطه نظرات خود را به منظور رفع ابهامات احتمالی به بحث و گفتگو گذاشتند.

در ادامه محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان پس از عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به همکاران حاضر در جلسه ولادت امام رضا علیه سلام و هفته حجاب و عفاف و دهه کرامت را تبریک گفت. ربانی یکتا با اشاره به اهمیت آموزش در بانک به نقش کلیدی آموزش در بروزرسانی اطلاعات و دانش همکاران تاکید نمود. وی خاطر نشان نمود: با برگزاری دوره های آموزشی مستمر و هدفمند نه تنها می توان با بالابردن دانش و اطلاعات کارکنان از اشتباهات و بندهای بازرسی کاست، بلکه می توان از ورود خسارت به مشترریان بانک پیشگیری نمود. وی افزود: تلاش همکارانی که علاوه بر انجام وظایف محوله خود در امر تدریس در بانک فعالیت می نمایند قابل تقدیر و تشکر است.

در ادامه مدیر شعب استان اظهار نمود: مدرسین بانک باید از لحاظ اطلاعات بانکی به روزترین و آماده ترین افراد باشند، زیرا سایر همکاران، ایشان را به مثابه دایرة المعارف بانک دانسته و آنها را الگوی عملی خود قرار می دهند.

در پایان جلسه با اهدای لوایح تقدیر و کارت هدیه از مدرسان برتر بانک که بیشترین فعالیت آموزشی را در سالهای 1396 و 1397 داشتند تشکر و قدردانی شد. گفتنی است پنچ نفر مدرس برتر این مدیریت شعب: آقایان صالح رفیعی رئیس شعبه مرکزی بروجن – مصطفی سمیعی رئیس شعبه طالقانی شهرکرد – سعید زمانی رئیس دایره سیستمها – احمد یعقوبی معاون سخت افزار دایره سیستمها – منوچهر قنادیان رئیس دایره کنترل و نظارت ، بودند.

آخرین بروزرسانی 1398/4/26