تازه های اخبار تازه های اخبار

در دیدار با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، دکتر کوهی:

" رونق در صنعت ساختمان، محور اصلی بهبود وضعیت معیشت مردم "

ریاست شعبه و رئیس خدمات بانکی شعبه مرکزی شهرکرد به همراه کارشناسان بازاریابی و روابط عمومی مدیریت با مدیران سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال و بختیاری، در راستای هم افزایی و تحکیم روابط ملاقات نمودند.

در ابتدای این جلسه سیدصدرالدین حسینی، رئیس شعبه مرکزی شهرکرد، ضمن تشکر از دکتر کوهی، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بابت برگزاری این جلسه، از اظهار نمود: حساب ممتاز سازمان نظام مهندسی و میزان منابع سرمایه گذاری شده در این حساب نزد شعبه مرکزی نشان از تمایل مدیران این سازمان برای افزایش دامنه همکاریها با بانک مسکن در راستای ایجاد رونق اقتصادی در بخش ساخت و ساز را دارد.

در ادامه جلسه رئیس شعبه مرکزی شهرکرد با اشاره به بخشنامه اخیر بانک و نامه وزارت راه و شهرسازي در خصوص توافق انجام شده با سازمان نظام مهندسي، که بر اساس آن مقرر گرديده تا برای سازمان نظام مهندسي و مهندسين ناظر از تاريخ 31 شهریور 1398 نزد بانک مسکن حساب افتتاح گردد، به شرح جزئیات دستورالعمل مربوطه و جزئیات محصولات پیشنهادی در آن پرداخت. وی افزود: امید است سازمان نظام مهندسی استان با حمایت بیشتر خود از بانک مسکن و ترغیب مهندسین زیر مجموعه خود به انتقال منابع خود به بانک مسکن، بتوان به پویا نمودن صنعت ساختمان در استان یاری رساند.

در ادامه دکتر کوهی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، ضمن عرض خوش آمدگویی و خیر مقدم به حاضرریندر جلسه، از اقدامات بانک در حوزه فعال سازی صنعت مسکن و ساختمان تشکر نمود، وی ضمن تاکید بر اهمیت فعال نمودن صنعت ساختمان جهت کمک وضعیت اقتصادی مردم استان، از رونق این صنعت به عنوان محور اصلی بهبود وضعیت معیشت مردم و همچنین رشد و پیشرفت سازمان نظام مهندسی و مهندسین زیر مجموعه آن یاد نمود.

در ادامه رئیس سازمان نظام مهندسی استان از تمایل آن مجموعه جهت افزایش تعامل و گسترش دامنه همکاری ها خبر داد. دکتر کوهی با اشاره به اینکه هنوز دستورالعملی از سازمان مرکزی نظام مهندسی در این خصوص به آنها ابلاغ نگردیده ، ابراز امیدواری نمود که پس از کسب تکلیف و اخذ مجوزهای لازم از سازمان نظام مهندسی ساختمان مرکز، همکاری لازم با بانک جهت انتقال حسابهای مذکور به بانک را صورت پذیرد.

آخرین بروزرسانی 1398/7/8