تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری در مصاحبه ای با صدا و سیما:

اقدامات پیشگیرانه بانک مسکن در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا را تشریح کرد

مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری طی مصاحبه ای با صدا و سیمای مرکز استان ، جزییات اقدامات پیشگیرانه بانک مسکن جهت سهولت در ارایه خدمات و رفاه حال مشتریان در دوران شیوع بیماری کرونا را تشریح کرد.

    در این مصاحبه تلویزیونی محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری با ارایه گزارش اقدامات و خدمات بانک مسکن در راستای حفظ سلامت مردم عزیز کشور در دوران شیوع بیماری کرونا، گفت: بخشودگی سه ماهه جرایم دیرکرد، فقط مربوط به تسهیلات قرض الحسنه بوده که بانک مسکن تسهیلات ازدواجی و ساخت مسکن روستایی را در قالب قرارداد قرض الحسنه به مشتریان خود اعطا نموده و در این اقدام بانک مسکن ، اقساط تسهیلات مشتریان در بازه سه ماهه زمانی شیوع بیماری کرونا را بدون لحاظ جریمه دیرکرد، به مانده بدهی وام مشتری، با افزایش مدت قرارداد اضافه نموده است.

در ادامه ربانی یکتا اظهارنمود: بانک مسکن با توجه به شیوع بیماری کرونا و مشکلات به وجود آمده ناشی از آن و ضرورت کاهش حضور شهروندان در اماکن عمومی، زمان اجرای طرح بخشودگی جرایم موسوم به «میثاق» را تا پایان خردادماه 1399 نیز تمدید نموده است، وی همچنین با اشاره به امکان ثبت آنلاین درخواست تسهیلات مسکن، بدون نیاز به حضور در شعبه و همچنین خدمات بانکداری الکترونیک بانک مسکن، بر اولویت و اهمیت حفظ سلامتی کلیه هموطنان برای بانک مسکن تاکید نمود.

ربانی یکتا در پایان این مصاحبه تلوزیونی یادآور شد ، بر اساس تمهیدات اتخاد شده ؛ مشتریان بانک مسکن می توانند از طریق تمامی درگاههای غیرحضوری بانک اعم از موبایل بانک ، اینترنت بانک ، تلفن بانک ، خودپرداز ، وب کیوسک و ... از خدمات بانکی بهره مند گردند و همچنین ضمن واریز اقساط غیرجاری خود بدون نیاز به حضور در شعبه از مزایای بخشودگی جرایم به نسبت واریزی برخوردار گردند.

آخرین بروزرسانی 1399/3/12