فهرست اخبار فهرست اخبار

برگزاری همایش بزرگداشت هفته بسیج در مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری

همایش بزرگداشت هفته بسیج

به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج همایشی در مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

    به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج و ارج نهادن به مقام شامخ بسیجیان، همایشی در مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر و معاون مدیریت شعب استان و جمعی از کارکنان شعب استان و بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج روح اله مدیریت، همچنین جناب سرهنگ کیانی از بسیجیان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و جناب سرهنگ فرجزاده، مسیول محترم سازمان بسیج کارمندان استان برگزار شد.

در ابتدای جلسه محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان ضمن عرض تبریک این هفته به حاضرین جلسه، مقدم میهمانان ارجمند را گرامی داشت ، ربانی اظهار نمود: هفته بسیج بهانه ایست تا از سجایای ارزشمند و کرامات عدیده ی بسیج و بسیجی و دلاوری های پاکباختگان و پاکبازان هشت سال جنگ تحمیلی یاد کنیم. وی افزود امنیت امروزمان را مدیون رشادتها و دلاور مردیهای بسیجیان و رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس هستیم که وظیفه ما حفظ حرمت و حراست از خون آن عزیزان می باشد. ایشان در ادامه گفت: امروزه ما باید، برای خدمت بیشتر به مردم عزیز کشورمان، منش و روش شهدا ، بسیجیان و ایثارگران جنگ تحمیلی را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

 در ادامه این جلسه جناب سرهنگ کیانی، یکی از بسیجیان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به عنوان یکی از راویان دوران طلایی دفاع مقدس با عرض تبریک این هفته، یاد شهدا، بسیجیان و ایثارگران دفاع مقدس را گرامی داشت، سرهنگ کیانی با بیان نمودن خاطرات دوران جنگ تحمیلی، یاد و خاطره آن روزهای را زنده نمود، کیانی با اشاره به اینکه در دوران جنگ تحمیلی بسیجیان و رزمندگان کشورمان فقط با یک کشور مبارزه ننموده اند، بلکه دشمن ما در آن روز، متحدانی از ابرقدرتهای جهان را در پشت سر داشت، که بسیجیان و رزمندگان ما با کمترین امکانات فقط با اتکال به خداوند متعال، ازخودگذشتگی و ایثار توانستند، پیروز این میدان باشند، ایشان پس از اشاره به دستاوردها و موفقیت های کشورمان در حوزه های مختلف صنعتی، پزشکی، تولیدی، نظامی و ... از تفکر بسیجی و داشتن روحیه بسیجی به عنوان عوامل این موفقیتها یاد نمود.

درپایان جلسه نیز از بسیجیان برگزیده پایگاه بسیج روح اله بانک مسکن تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به آنها تقدیم شد.

آخرین بروزرسانی 1397/9/14