فهرست اخبار فهرست اخبار

برگزاری نشست کمسیون هماهنگی بانکهای استان در بانک مسکن

مسابقات ورزشی کارکنان شبکه بانکی به مناسبت دهه مبارک فجر

مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری جهت برنامه ریزی و تصمیم گیری در خصوص مسابقات ورزشی کارکنان شبکه بانکی به مناسبت دهه مبارک فجر، میزبان جلسه کمسیون هماهنگی بانکهای استان شد.

   در مراسمی مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری میزبان نشست کمسیون هماهنگی بانکهای استان شد، این نشست با محوریت تصمیم گیری در خصوص مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر برگزار گردید.

در ابتدای جلسه فریبرز معصومی، معاون مدیریت شعب استان، ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به حاضرین جلسه ، به تلاش و مشارکت مدیران حاضر در جلسه، جهت پرداختن به امر ورزش و سلامت و تندرستی کارکنان شبکه بانکی ارج نهاد. معصومی با اذعان به این مطلب که کارکنان شبکه بانکی از لحاظ نظم و انظباط اداری زبانزد مردم می باشند اظهار امیدواری نمود این جلسات و نشستها بتوانند ورزش و ارتقای سلامت جسمی و روحی را در فرهنگ سازمانی شبکه بانکی نهادینه نمایند. وی افزود: بها دادن به ورزش و نشاط کارکنان نه تنها سلامت فردی و تندرستی برای کارکنان به همراه دارد، بلکه می تواند منشای افزایش انگیزه کارکنان در راستای تعالی سازمان گردد. در ادامه ایشان خاطر نشان نمود کارکنانی که از سلامت جسمی و روحی بیشتری بهره مند می باشند،  تعهد سازمانی و بازدهی بیشتری برای سازمان به ارمغان می آورند.

در ادامه معاون مدیریت شعب استان با بیان اینکه سیستم بانکی باید به دنبال گسترش فرهنگ ورزش در بین کارکنان و حتی خانواده آنها باشد، بیان نمود: برنامه ریزی برای ورزشهای همگانی همچون کوهنوردی ، دوچرخه سواری،  پیاده روی عمومی و ... می تواند راهکار خوبی برای ترغیب و تشویق کارکنان شبکه بانکی و خانواده آنها به ورزش باشد تا بتوان جامعه بانکی را از این لحاظ الگو و سرآمد در بین سازمانها قرار دهیم.

در ادامه این نشست سیدنبی اله موسوی، معاون مدیریت امور شعب بانک ملی استان و دبیر کمسیون هماهنگی بانکهای استان، ضمن تشکر از میزبانی بانک مسکن جهت ترتیب دادن این جلسه اظهار نمود : اهمیت به ورزش و سلامت جسم و روح نه تنها جزی آموزه های دینی ما می باشد بلکه برای داشتن سازمانی سالم و با نشاط، ترغیب کارکنان به ورزش می تواند اهمیت بالایی از لحاظ انفرادی و اجتماعی برای کارکنان به همراه داشته باشد. در ادامه موسوی اظهار نمود: ورزش می تواند با بالا بردن روحیه و انگیزه و سلامتی در بین کارکنان، پویایی و نشاط سازمانی را نیز در برداشته باشد، وی با اشاره با اهمیت سلامت جامعه سیستم بانکی تاکید نمود، باید به دنبال راهکارهایی بود تا فرهنگ ورزشی را علاوه بر کارکنان، در بین خانواده آنها نیز ترویج دهیم، وی افزود: برای بالابردن بهره وری در سازمان باید کارکنان سازمان علاوه بر داشتن کارایی، نیز اثر بخش باشند که با افزایش روحیه ورزشی در بین کارکنان می توان اثر بخشی و به تبع آن بهره وری را در سازمان بالا برد.

در ادامه دبیر کمسیون هماهنگی بانکهای استان با اشاره به شرایط اقلیمی و آب و هوایی استان خاطر نشان نمود، این استان از پتانسیلهای بسیار بالایی برای تشویق خانواده ها در شرکت در برنامه های ورزش های همگانی مانند کوهنوردی و پیاده روی برخوردار می باشد که می توان با یک برنامه ریزی مناسب از این مزیت خدادادی استان بهره مند گردید.

 در ادامه جلسه کلیه حاضرین جلسه ضمن استقبال از پیشنهاد برنامه ریزی برای ورزش های همگانی خانوادگی کارکنان شبکه بانکی استان ، به بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه ریزی برای مسابقات ورزشی ایام مبارک دهه فجر پرداختند، که مقرر شد به همین مناسبت یک پیاده روی  عمومی در روز 12 بهمن برای خانواده های کارکنان شبکه بانکی استان برگزار گردد. همچنین مقرر شد در ایام دهه مبارک فجر مسابقات فوتسال ، شنا ، تنیس روی میز و شطرنج بین کارکنان شبکه بانکی برگزار و به نحو شایسته ای از برندگان این دوره از مسابقات تقدیر گردد.

آخرین بروزرسانی 1397/10/9