فهرست اخبار فهرست اخبار

دبیر هیأت انجمن های ورزشهای رزمی استان در دیدار با مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری :

همکاری و تعامل با بانک مسکن افتخاری ارزشمند است

اعضای هیأت انجمن های ورزشهای رزمی استان چهارمحال و بختیاری به منظور ایجاد تعامل و گسترش همکاری ها با حضور در مدیریت شعب بانک مسکن استان با مدیر استان به بحث و گفتگو نشستند.

    در ابتدای دیدار مدیر شعب استان ، محسن ربانی یکتا ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان جلسه ، از تلاشگران عرصه ورزش در استان تقدیر نمود، ایشان با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش در ارتقاء سلامت روحیه و نشاط جامعه بر لزوم ترغیب و تشویق کلیه افراد جامعه به ویژه جوانان به ورزش تاکید کرد.

در ادامه جلسه احمد مولوی ، دبیر هیأت انجمن های ورزشهای رزمی استان ضمن تقدیر از میزبانی بانک مسکن از همکاری و تعامل با بانک مسکن به عنوان افتخاری ارزشمند یاد کرد، مولوی در ادامه با اشاره به اینکه این هیأت بیش از 4000 عضو را در استان تحت پوشش دارد به بیان حوزه های فعالیت هیأت در استان پرداخت.

دبیر هیأت ورزشهای رزمی استان خاطرنشان کرد برای ارتقای سطح کیفی ورزشهای رزمی همراهی و حمایت بانک مسکن از این هیأت بسیار مفید و ارزشمند خواهد بود و ابراز امیدواری نمود نگاه مثبت مدیران ورزشی استان همچون مدیران بانک مسکن بتواند خدمت بزرگی به پیشرفت سطح ورزش استان و افزایش روحیه و نشاط در جامعه نماید.

در ادامه این نشست محسن ربانی یکتا نیز به تشریح برخی از خدمات بانک مسکن پرداخت و از آمادگی بانک مسکن جهت همکاری با آن هیأت در چارچوب مقررات بانک مسکن خبر داد، وی با معرفی طرحهای حمایتی دولت همچون طرح اقدام ملی و امکان تشکیل شرکت تعاونی مسکن برای هیأت ورزشهای رزمی استان و امکان مشارکت با بانک مسکن ، به عنوان راهکاری برای کمک به خانه دار کردن ورزشکاران استان یاد کرد.

آخرین بروزرسانی 1399/7/13