فهرست اخبار فهرست اخبار

ترویج فرهنگ نمازخوانی راهکاری برای داشتن کارکنان اخلاق مدار

مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری عنوان نمود:

نشست ستاد اقامه نماز مدیریت با حضور مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری و جمعی از اعضای ستاد اقامه نماز مدیریت، با هدف تقدیر از زحمات امام جماعت بانک و برخی از اعضای ستاد اقامه نماز بانک مسکن استان، در راستای تلاش برای اعتلای فرهنگ نماز ، در محل مدیریت شعب استان برگزار شد

در ابتدای این نشست محسن ربانی یکتا ، مدیر شعب استان ضمن عرض خیرمقدم و ابلاغ مراتب قدرداني به اعضاي محترم شوراي اقامه نماز بانك و امام جماعت بانک مسکن استان محقق نمودن فعاليت هاي فرهنگي و ديني و برنامه هاي شوراي اقامه نماز، از زحمات امام جماعت بانک در راستای همکاری با بانک مسکن و حضور مستمر ایشان در برنامه ها و مراسمات مذهبی و معنوی بانک در سالهای اخیر تقدیر و تشکر کرد.

 ربانی یکتا از نماز جماعت و برگزاری هرچه باشکوه تر این فریضه الهی به عنوان راهکاری برای ترویج اخلاق مداری در بین کارکنان یاد نمود، وی افزود: اهمیت به ارزشهای والای عبادی در ادارات دولتی باعث تقویت هر چه بیشتر احترام و تکریم ارباب رجوع و همچنین ایجاد فضای همدلی و صمیمیت بین کارکنان می شود.

مدیر شعب استان در ادامه ضمن آرزوی سلامتی برای همه هموطنان عزیز ، ابراز امیدواری نمود که بزودی پس از پشت سر گذاشتن این بحران ، بتوانیم برنامه مذهبی-معنوی بانک و بخصوص نماز جماعت را هر چه باشکوه تر از قبل برگزار کنیم و سهم خود را در اشاعه فریضه واجب نماز ادا نمایم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مصطفی قربانی، امام جماعت بانک ، ضمن تجلیل از زحمات و همکاری اعضای ستاد اقامه نماز بانک مسکن، از کارکنان بانک مسکن در خصوص برگزاری مستمر و باشکوه مراسمات معنوی تقدیر نمود، ایشان از همکاری حدود چهار ساله خود با بانک مسکن و رابطه صمیمانه خود با کارکنان بانک مسکن ابراز خرسندی نمود.

امام جماعت بانک ابراز امیدواری نمود، که پس از پشت سر گذاشتن بیماری کرونا بتوانیم برنامه های مذهبی-معنوی بانک را پرشورتر و با کیفیت تر از قبل از سر بگیریم.

در پایان نیز هدایایی به رسم یادبود توسط مدیر استان به امام جماعت بانک مسکن استان و محسن تاجی و حسین حیدری، دبیران قبلی و فعلی ستاد اقامه نماز بانک به پاس تلاشهاي مجدانه ايشان در مسير سربلندي و اعتلاي فرهنگ نماز تقدیم شد.

آخرین بروزرسانی 1400/3/18