تازه های اخبار تازه های اخبار

" تقدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان از بانک مسکن "

محمد غفوریان مدیر شعب گلستان طی نشستی مشترک با امان اله حسین پور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان دیدار و پیرامون تعاملات و همکاری های دوجانبه گفتگو نمود.

بسمه تعالی

 

"  تقدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان از بانک مسکن "

 

محمد غفوریان مدیر شعب گلستان طی نشستی مشترک با امان اله حسین پور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان دیدار و پیرامون تعاملات و همکاری های دوجانبه گفتگو نمود.

در این نشست که در محل بانک مسکن استان و با حضور احمدی رییس دایره اعتباری این مدیریت برگزار شد، غفوریان مدیر شعب گلستان، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، طی سخنانی برخی از خدمات و محصولات بانک را معرفی و تشریح نمود.

وی در ادامه این دیدار به پرداخت تسهیلات اشتغالزایی و تحقق کامل اهداف تعیین شده برای بانک مسکن استان در این بخش تا پایان خرداد ماه 97 اشاره کرد و گفت: در خصوص طرح های اشتغالزایی تا مقطع پایانی خرداد 97 ، تعداد 62 فقره تسهیلات بالغ بر 12 میلیارد ریال اعتبار مصوب در این بخش به متقاضیان معرفی شده از طرف کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت شده است و همچنین متقاضیان تسهیلات مذکور که از طرف سازمان بهزیستی استان به بانک معرفی شدند مجموعاً 42 فقره تسهیلات به مبلغ 6 میلیارد ریال دریافت نمودند.

در ادامه این نشست مشترک، حسین پور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان  ضمن تشکر و قدردانی از تعامل و همکاری مطلوب بانک مسکن با این سازمان در زمینه پرداخت تسهیلات یاد شده به متقاضیان و معرفی شدگان ، از بانک مسکن به عنوان یکی از بانک های موفق در این خصوص یاد کرد و در ادامه با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود به مدیر شعب استان از تعامل و همکاری بسیار خوب بانک مسکن با این سازمان و تلاش ها و زحمات کارکنان بانک در حوزه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی تجلیل و قدردانی نمود.

 

آخرین بروزرسانی 1397/5/14