تازه های اخبار تازه های اخبار

" مراسم تودیع معاون اجرایی مدیریت گلستان برگزار شد "

مراسم تودیع سید عیسی حسینی معاون اجرایی مدیریت شعب گلستان با حضور محمد غفوریان مدیر شعب استان ، نوروزی پور معاون مالی و فناوری ، روسای دوایر و همکاران مدیریت و روسای شعب استان در محل سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

بسمه تعالی

 

" مراسم تودیع معاون اجرایی مدیریت گلستان برگزار شد  "

 

مراسم تودیع سید عیسی حسینی معاون اجرایی مدیریت شعب گلستان با حضور محمد غفوریان مدیر شعب استان ، نوروزی پور معاون مالی و فناوری ، روسای دوایر و همکاران مدیریت و روسای شعب استان در محل سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

در این مراسم محمد غفوریان مدیر شعب گلستان طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش ها و زحمات ارزشمند سیدعیسی حسینی معاون اجرایی این مدیریت گفت : جابجایی ها و انتقال سازمانی که حسب تصمیمات و صلاح سازمان و بر اساس یک سری اصول رخ می دهد ، در جهت بهینه سازی سازمانی صورت می پذیرد. غفوریان با اشاره به خصوصیات اخلاقی سیدعیسی حسینی در محیط کار، اظهار داشت : مناعت طبع ایشان برکسی پوشیده نیست و ابعاد شخصیتی وی به لحاظ ارزشی ، سازمانی و فردی همیشه مایه افتخار و مباهات بوده و اینجانب و همه همکاران چه در ستاد و چه در صف همواره از تجریبات و راهنمایی های ایشان طی سنواتی که در استان گلستان مشغول به خدمت و فعالیت بودند بهره مند شدیم.

مدیر شعب گلستان با بیان این مطلب افزود؛ سیدعیسی حسینی همکار فرهیخته ای هستند که سیر مراحل تکمیلی سازمانی را جزی به جزی طی نموده و در زمینه رشد و بالندگی سازمانی ، الگوی بسیار خوبی برای همکاران بودند.

غفوریان در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد : آنچه که مسلم است، یکی از فلسفه های جابجایی مکان خدمت ، نشات گرفته شده از آیه شریفه قرآن کریم ، قل سیرو فی الارض می باشد و هدف از آن به اشتراک گذاشتن تجارب ، اندیشه ها و تقسیم اطلاعات است و قطعاً سازمان هایی که یادگیرنده هستند از این موضوع غافل نخواهند بود و یکی از مواردی که دنبال می نمایند فلسفه به اشتراک گذاشتن تجارب است و این جابجایی ها طبیعتاً  به یادگیری ، نوآوری و خلاقیت سازمانی کمک خواهد کرد.

مدیر شعب گلستان خطاب به سیدعیسی حسینی عنوان کرد : این اطمینان را به شما می دهیم که خاطره خوش حضور و منشای اثر بودنتان در عملکرد استان گلستان همیشه ماندگار و هرگز از یادها نخواهد رفت.

محمد غفوریان در پایان سخنان خود ضمن آرزوی بهترینها و توفیق روزافزون برای سیدعیسی حسینی ، از زحمات و تلاش های صادقانه و خالصانه ایشان در استان گلستان در جهت تحقق اهداف عالیه بانک صمیمانه تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه این مراسم ، نوروزی پور معاون مالی و فناوری ، مرادی مسیول دفتر حراست مدیریت و دانیال رشیدیان مسیول شعبه مرکزی گرگان هر یک به ایراد سخن پرداختند و از خدمات و زحمات شایسته و ارزشمند سیدعیسی حسینی در استان گلستان تجلیل و تقدیر نمودند.

گفتنی است، در بخش دیگری از این مراسم ، سیدعیسی حسینی معاون اجرایی مدیریت با تشکر و قدردانی از برگزاری این مراسم و همچنین از حضور همکاران مدیریت و شعب استان و نیز ابراز محبت دوستان و همکاران گفت : خداوند متعال را شاکرم که در طی دوران خدمتم در بانک مسکن از ابتدا تا کنون، همواره حفظ حرمت و احترام به همکاران برایم در اولویت و دارای اهمیت خاصی می باشد و هیچ زمانی از همکاران بی احترامی ندیدم.

حسینی در ادامه خطاب به همکاران خاطر نشان کرد : توصیه من به شما آن است سعی نمایید همواره در محل کار خود با وضو باشید ، چرا که با وضو بودن در محل کار و در حین خدمت و انجام وظیفه، منشا اثرات مطلوب و خیر و برکت بوده و مایه آرامش روحی و فکری شما می شود. وی در ادامه از رهنمودهای راهبردی مدیر شعب  استان و تعامل و همکاری مطلوب معاون مالی و فناوری و سایر همکاران مدیریت و شعب استان در طی سنوات خدمت در استان گلستان تشکر و قدردانی نمود.

 

آخرین بروزرسانی 1397/5/22