تازه های اخبار تازه های اخبار

" مراسم معارفه معاون اجرایی جدید مدیریت گلستان برگزار شد "

مراسم معارفه سید باقر زرگر معاون اجرایی جدید مدیریت شعب گلستان با حضور محمد غفوریان مدیر شعب استان ، نوروزی پور معاون مالی و فناوری ، روسای دوایر مدیریت و مسیول شعبه مرکزی گرگان در این مدیریت برگزار شد.

بسمه تعالی

 

" مراسم معارفه معاون اجرایی جدید مدیریت گلستان برگزار شد  "

 

مراسم معارفه سید باقر زرگر معاون اجرایی جدید مدیریت شعب گلستان با حضور محمد غفوریان مدیر شعب استان ، نوروزی پور معاون مالی و فناوری ، روسای دوایر مدیریت و مسیول شعبه مرکزی گرگان در این مدیریت برگزار شد.

در این مراسم محمد غفوریان مدیر شعب گلستان طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور سید باقر زرگر معاون اجرایی جدید این مدیریت در استان ،گفت : جابجایی ها و انتقال سازمانی که حسب تصمیمات و صلاح سازمان و بر اساس یک سری اصول رخ می دهد ، در جهت بهینه سازی سازمانی صورت می پذیرد. غفوریان ورود سید باقر زرگر را به مدیریت گلستان خیرمقدم و خوشامد گفت و اضافه کرد: قطعا حضور ایشان مایه خیر و برکت برای استان گلستان خواهد بود و همکاران ما این فرصت را خواهند داشت تا از تجارب و توانمندیهای  معاون اجرایی جدید مدیریت در حوزه های مختلف بانک بهره مند شوند.

مدیر شعب گلستان با بیان این مطلب  در ادامه  توضیحاتی را درخصوص رزومه  شغلی  وی ارایه نمود.

غفوریان همچنین خاطر نشان کرد : آنچه که مسلم است، یکی از فلسفه های جابجایی مکان خدمت ،  به اشتراک گذاشتن تجارب ، اندیشه ها و تقسیم اطلاعات است و قطعاً سازمان هایی که یادگیرنده هستند از این موضوع غافل نخواهند بود و یکی از مواردی که دنبال می نمایند فلسفه به اشتراک گذاشتن تجارب است و این جابجایی ها طبیعتاً  به یادگیری ، نوآوری و خلاقیت سازمانی کمک خواهد کرد.

محمد غفوریان در پایان سخنان خود برای سید باقر زرگر آرزوی توفیق روزافزون در جهت تحقق اهداف متعالی بانک نمود.

در ادامه این مراسم ، نوروزی پور معاون مالی و فناوری ، روسای دوایر مدیریت و مسیول شعبه مرکزی گرگان هر یک به ایراد سخن پرداختند و به نوبه خود حضور معاون اجرایی جدید استان را خیرمقدم و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند.

گفتنی است، در بخش دیگری از این مراسم ، سید باقر زرگر معاون اجرایی مدیریت با تشکر و قدردانی از برگزاری این مراسم و همچنین از حضور همکاران مدیریت و شعب استان و نیز اظهار محبت دوستان و همکاران گفت : امیدوارم که با توکل به خداوند متعال بتوانم منشا خیر در استان گلستان باشم.

زرگر در ادامه  ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران گلستانی ، عنوان کرد : سازمان همانند یک مثلث می باشدکه دارای سه راس شامل همکار، مشتری و سازمان بوده و هنرمندی و موفقیت یک فرد بسته به آن  است که بتواند رضایت این سه را جلب نماید.

معاون اجرایی مدیریت گلستان در پایان ابراز امیدواری کرد؛ تا با همفکری و همت و تلاش تمامی همکاران در تمامی سطوح بتوانیم اهداف عالیه بانک را به بهترین شکل محقق نماییم.

 

آخرین بروزرسانی 1397/5/22