تازه های اخبار تازه های اخبار

« مراسم تودیع و معارفه معاون مالی و فناوری مدیریت گلستان »

مراسم تودیع حسین نوروزی پور معاون مالی و فناوری مدیریت شعب گلستان و معارفه محمود خاقانی بعنوان معاون مالی و فناوری جدید این مدیریت با حضور محمد غفوریان مدیر شعب استان ،سید باقر زرگر معاون اجرایی ، روسای دوایر و همکاران مدیریت و روسای شعب استان در محل سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

بسمه تعالی

 

« مراسم تودیع و معارفه معاون مالی و فناوری مدیریت گلستان »

مراسم تودیع حسین نوروزی پور معاون مالی و فناوری مدیریت شعب گلستان و معارفه محمود خاقانی بعنوان معاون مالی و فناوری جدید این مدیریت با حضور محمد غفوریان مدیر شعب استان ،سید باقر زرگر معاون اجرایی ، روسای دوایر و همکاران مدیریت و روسای شعب استان در محل سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

در این مراسم محمد غفوریان مدیر شعب استان طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش ها و زحمات ارزشمند حسین نوروزی پور معاون اسبق مالی و فناوری این مدیریت و خیرمقدم به محمود خاقانی بعنوان معاون مالی و فناوری جدید مدیریت گلستان گفت: جابجایی ها و انتقال سازمانی که حسب تصمیمات و صلاح سازمانی رخ می دهد، در جهت بهینه سازی سازمان صورت پذیرفته و این اشتراک تجارب و اطلاعات از مناطق مختلف می تواند سبب افزایش آموزه ها ، گسترش و توسعه استانی ، بهبود بیشتر امور و اعتلای سازمانی شود و قطعاً بازخورد خوبی را به دنبال خواهد داشت.

غفوریان با اشاره به خصوصیات و ویژگی های مثبت اخلاقی نوروزی پور معاون اسبق مالی و فناوری در محیط کار، اظهار داشت: مزین بودن ایشان به اخلاق نیکو و حسنه از جمله وقار ، متانت ، حجب و حیا و مبادی آداب بودن ایشان مایه خرسندی و افتخار استان گلستان است.

وی افزود: به نوبه خودم و از طرف تمامی همکاران مدیریت و شعب استان از تمامی حمایت ها ، زحمات و همراهی شما در طی سنواتی که در استان فعالیت داشته اید تشکر و قدردانی می نمایم و قطعاً در سایه این حمایت ها و همراهی ها بود که استان گلستان ، استانی بود که تجربه و طعم موفقیت های بسیاری را کسب نمود و در آینده نیز با حضور و فعالیت همکاران جدید تداوم و سرعت بیشتری خواهد یافت.

 مدیر شعب گلستان ادامه داد: استان گلستان در سال گذشته موفقیت های زیادی را کسب نمود از جمله اینکه برای اولین بار حایز رشد 50 درصدی منابع و کسب رتبه اول کشور در این بخش شد و نیز دو نوبت متوالی در منطقه سبز ارزیابی عملکرد قرار گرفت. محمد غفوریان در ادامه ضمن ابراز خرسندی از حضور محمود خاقانی در استان و خیرمقدم به ایشان ، وجود وی را در استان مایه خیر و برکت و منشا اثرات ارزشمند دانست و برای محمود خاقانی و حسین نوروزی پور آرزوی توفیق روزافزون و سربلندی نمود.

در ادامه این مراسم نوروزی پور معاون اسبق مالی و فناوری مدیریت نیز ضمن قدردانی از برگزاری این مراسم، از زحمات و همراهی مدیریت استان و تمامی همکاران این مدیریت و شعب در طی سالهای فعالیت در استان گلستان تقدیر و تشکر نمود. وی همچنین از خدمت در استان گلستان و همکاری با کارکنان استان به نیکی یاد کرد و در ادامه از تمامی آنان طلب حلالیت نمود.

همچنین در بخش دیگری از این مراسم محمود خاقانی معاون مالی و فناوری جدید این مدیریت، ضمن تشکر و قدردانی از برگزاری این مراسم ، طی سخنانی با تبریک به حسین نوروزی پور به سمت معاون مدیریت شعب استان خراسان شمالی و آرزوی توفیق برای ایشان، گفت : خداوند متعال را شاکرم که این توفیق را به من داد تا بخشی ازدوران خدمتم را درکنار همکاران استان گلستان باشم.

وی در ادامه ضمن شرحی از فعالیت های کاری و مسیر شغلی خود ، ابراز امیدواری کرد تا با تعامل، همکاری و همدلی و همراهی و نیز تلاش و پشتکار تمامی همکاران در یک محیطی پویا و با انگیزه بتوانیم در جهت پیشبرد و تحقق اهداف عالیه بانک و برآورده نمودن انتظارات و خواسته های مدیران عالی موفق و پیروز باشیم.

گفتنی است، در بخش دیگری از این مراسم عبدالمناف شکی رییس دایره سیستمها و دانیال رشیدیان رییس شعبه مرکزی گرگان هر یک به ایراد سخن پرداختند و از خدمات و زحمات حسین نوروزی پور در استان گلستان تجلیل و تقدیر و انتصاب محمود خاقانی را به سمت معاون مالی و فناوری این مدیریت تبریک گفتند. در پایان این مراسم حکم انتصاب محمود خاقانی به سمت معاون مالی و فناوری مدیریت توسط مدیرشعب استان به وی اهدای و از زحمات حسین نوروزی پور با اهدای لوح سپاس و هدایا تجلیل و قدردانی شد.

 

آخرین بروزرسانی 1397/7/28