تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیرامور اعتباری بانک : بنیاد مسکن نقش مهم و اثرگذاری در فرهنگ سازی بازپرداخت اقساط تسهیلات مسکن روستایی دارد

بنیاد مسکن نقش مهم و اثرگذاری در فرهنگ سازی میان روستاییان به منظور بازپرداخت بموقع اقساط تسهیلات مسکن روستایی داشته و در این زمینه می تواند کمک شایانی به بانک مسکن در جهت اعطای به موقع تسهیلات به سایر متقاضیان نماید.

بسمه تعالی

 

مدیرامور اعتباری بانک :

بنیاد مسکن نقش مهم و اثرگذاری در فرهنگ سازی بازپرداخت اقساط تسهیلات مسکن روستایی دارد

بنیاد مسکن نقش مهم و اثرگذاری در فرهنگ سازی میان روستاییان به منظور بازپرداخت بموقع اقساط تسهیلات مسکن روستایی داشته و در این زمینه می تواند کمک شایانی به بانک مسکن در جهت اعطای به موقع تسهیلات به سایر متقاضیان نماید.

محمدحسن علمداری مدیر امور اعتباری بانک با بیان این مطلب در جلسه هم اندیشی مدیران بانک مسکن و بنیاد مسکن استان گلستان که با حضور ندا کسری کرمانشاهی رییس اداره کل تسهیلات تبصره ای ، محمد غفوریان مدیر شعب گلستان ، روسای دوایر اعتباری و فنی و ارزیابی مدیریت ، زمانی نژاد مدیرکل بنیاد مسکن استان و نیز جمعی از مسیولان کشوری و استانی این اداره کل در گرگان برگزار شد ، گفت: با توجه به تعامل و همکاری و مراودات گسترده میان بانک مسکن و بنیاد مسکن، انتظار داریم که بنیاد مسکن تبدیل به یک مشتری ویژه و حرفه ای ساز برای بانک مسکن شود که در این حوزه به سمت تکنولوژی سازی رفته و از فناوری های نوین در این خصوص استفاده نماید و این موضوعیست که ما همواره از آن حمایت خواهیم کرد.

وی افزود: بنیاد مسکن در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت باید به یک برند تبدیل شود و بتواند به لحاظ کیفی و فناوری برای سایر مردم الگوسازی نماید و در صورت تحقق چنین موضوعی ، مردم نیز به این سمت گرایش پیدا خواهند نمود.

علمداری ضمن اشاره به اینکه سایر بانک ها در بخش مسکن نظارت کافی و تخصصی ندارند، تصریح کرد؛ بانک مسکن بعنوان یک بانک دولتی و تخصصی در حوزه مسکن و ساختمان، ملزم است در راستای نقش اجتماعی و توسعه ای خود ، نظارت و ارزیابی کافی بر روند اعطا و مصرف تسهیلات داشته باشد.

مدیر امور اعتباری بانک در ادامه سخنان خود در این نشست گفت: مردم حق دارند صاحب بهترین و مناسب ترین سرپناه باشند و از این میان روستاییان به دلیل دارا بودن سهم بیشتری در تولید  و مولد بودن، بیشترین حق را دارند و در این خصوص امیدواریم که همکاران ما در بنیاد مسکن با توجه به ارتباطی که با روستاییان دارند در فرهنگ سازی بازپرداخت به موقع اقساط تسهیلات اعطا شده به روستاییان نیز در بخش تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی نقش مهم و اثرگذار خود را ایفا نمایند.

در ادامه این نشست مشترک، مهندس زمانی نژاد مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه و نیز خیرمقدم به میهمانان حاضر در این نشست ، گفت: در استان گلستان حدود 47 درصد جمعیت را روستاییان تشکیل می دهند و در خصوص پروژه های مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر پروژه های خوبی احداث شده است و در حوزه مسکن و ساختمان و تسهیلات اعطایی ارتباطات و تعاملات بسیار خوبی با بانک مسکن داریم که قطعاً این تعاملات در آینده گسترده تر خواهد شد. زمانی نژاد ضمن قول مساعد برای تقویت حساب های بنیاد مسکن نزد بانک مسکن استان ، از همکاری ، مشارکت و زحمات کارکنان بانک مسکن (صف وستاد) در حوزه های کاری مشترک ، صمیمانه تشکر و قدردانی نمود.

گفتنی است در بخش دیگری از این جلسه که پس از بازدید از پروژه های مسکن مهر استان برگزار شد ، تعدادی از مدیران و مسیولان پروژه ها، مسایل و مشکلات موجود در روند اجرای کار را مطرح نمودند که در ادامه علمداری مدیرامور اعتباری بانک و کرمانشاهی رییس اداره کل تسهیلات تبصره ای پاسخگوی سوالات بوده و راهکارهای اجرایی لازم را برای پیشرفت و پیشبرد پروژه ها ارایه نمودند.

 

آخرین بروزرسانی 1397/7/28