تازه های اخبار تازه های اخبار

در 6 ماهه نخست سال 99 صورت گرفت :‏کاهش 5076 فقره پرونده مطالباتی در مدیریت گلستان ‏

مجید اسدی فر مدیر شعب استان گلستان از موفقیت‌های این مدیریت در حوزه ‏پیگیری وصول مطالبات خبر داد.‏

مدیر شعب گلستان طی سخنانی ضمن اشاره به زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه و مؤثر همکاران صف و ستاد استان در حوزه وصول مطالبات ، گفت : با پیگیری‌های مجدانه همکاران این استان، مدیریت گلستان توانست کل مطالبات خود را تا مقطع 27 شهریورماه به میزان 3/9 درصد نسبت به ابتدای سال کاهش دهد.

وی افزود: در بخش عقود مبادله‌ای موفق شدیم 4/13 درصد از مطالبات این بخش و همچنین به میزان 4/2 درصد از مطالبات عقود مبادله‌ای روستایی را تا مقطع زمانی یادشده نسبت به ابتدای سال کاهش دهیم. اسدی فر ضمن اعلام کاهش 6 درصدی مطالبات عقود مشارکتی استان، اظهار داشت: با همت و تلاش همکاران تعداد پرونده‌های مطالباتی مدیریت از 32113 پرونده در ابتدای سال با کاهشی به میزان 5076 فقره به 27037 پرونده و پرونده‌های مطالبات روستایی با 506 فقره کاهش از 6991 پرونده به تعداد 6485 پرونده تا مقطع 27 شهریورماه رسیده است.

مدیر شعب استان در ادامه از کاهش NPL استان از 61/8 به 34/8 درصد ،  کاهش NPL جعاله از 8/2 به 5/2 درصد ، کاهش 3 درصدی مطالبات مسکن مهر ،  تحقق 104 درصدی هدف وصول نقدی مطالبات در مقطع پایانی مردادماه نسبت به ابتدای سال جاری خبر داد.

مجید اسدی فر همچنین تصریح کرد: میزان مطالبات مشکوک الوصول استان به‌جز طرح مهر و مسکن روستایی به میزان 24 درصد تا مقطع 27 شهریور کاهش یافت و مجموعاً 3333 فقره پرونده مطالباتی و نیز کلیه پرونده‌های اجرایی شعب مرکز استان تا حصول نتیجه در دایره پیگیری وصول مطالبات مدیریت به طور جد مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرد.

اسدی فر اعلام کرد: تمامی شعب استان دارای روند کاهشی مطلوبی در حوزه وصول مطالبات می باشند اما شعب آزادشهر ، قابوسیه گنبدکاووس ، بندر ترکمن ، مرکزی گرگان ، مرکزی گنبدکاووس ، شهید بهشتی گرگان ، تراکمه گنبدکاووس،کردکوی، ، قابوسیه گنبد، گالیکش، ولی عصر(عج) ،رسالت، شهید شاهرخی، پنجم آذر، شهید صیاد شیرازی، امیرکبیر و شهدایگرگان، بندرگز، فاضل آباد و مینودشت دارای عملکرد بهتر و مطلوب‌تری در قیاس با سایر شعب استان هستند.

 وی با بیان این مطلب از تلاش‌ها و زحمات مؤثر و پیگیری‌های مجدانه همکاران شعب و همچنین تیم فعال و سخت‌کوش دایره پیگیری وصول مطالبات مدیریت صمیمانه تشکر و قدردانی نمود و اذعان داشت؛ قطعاً موفقیت‌های یادشده جز با تلاش‌ها ، زحمات و پیگیری‌های همکاران پرتلاشم در صف و ستاد استان حاصل نمی‌شد. وی در پایان ابراز امیدواری نمود تا روند کسب موفقیت‌های این مدیریت در حوزه وصول مطالبات بانک در آینده بیش‌ازپیش تداوم یابد.

آخرین بروزرسانی 1399/7/7