تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان در گرگان

حضور مدیریت شعب گلستان در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

مدیریت شعب گلستان در راستای رسالت و ماموریت اصلی بانک و لزوم تمرکز کلیه فعالیت ها در بخش مسکن و ساختمان و همچنین تاکیدات مدیران ارشد بانک در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان شرکت نمود.
در این نمایشگاه که در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان در گرگان و با حضور کلیه صنوف مرتبط با صنعت ساختمان برگزار شد ، بانک مسکن استان و اداره کل راه و شهرسازی بصورت مشترک با در اختیار داشتن غرفه در نمایشگاه مذکور حضور فعال داشتند.
گفتنی است، احمد پاک نیت مدیر شعب استان و معاون مالی و فناوری مدیریت همراه با سایر مسیولین استانی از جمله مدیر کل سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ، مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین المللی ، مدیر بخش مسکن و ساختمان اداره راه و شهرسازی و رییس انجمن صنفی انبوه سازان ضمن حضور در مراسم افتتاحیه از غرفه مشترک بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی و نیزسایر غرفه های این نمایشگاه بازدید نمودند.
همچنین کارشناسان بازاریابی و روابط عمومی مدیریت همراه با دو نفر از همکاران شعبه مرکزی گرگان با حضور در غرفه های شرکت ها و صنوف مرتبط با صنعت ساختمان ، ضمن معرفی و تشریح خدمات و محصولات جدید بانک، خواستار تعامل و همکاری با بانک مسکن به عنوان بانک عامل در مراودات مالی ایشان شدند.
 
آخرین بروزرسانی 1395/7/4