تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری جلسه کمیته وصول مطالبات در مدیریت گلستان

کمیته وصول مطالبات مدیریت گلستان با حضور احمد پاک نیت مدیر شعب استان و اعضای این کمیته تشکیل جلسه داد.
تشکیل جلسه داد.
در این جلسه که با حضور روسای شعب مینودشت و فاضل آباد و با هدف بررسی و پیگیری پرونده های تسهیلاتی معوق و مشکوک الوصول شعب مذکور در دو بخش عقود مبادله ای و مشارکت مدنی برگزار شد ، احمد پاک نیت مدیر شعب استان طی سخنانی در این نشست گفت: در حوزه وصول مطالبات باید با پیگیری های همه جانبه و استفاده از تمامی ابزارها و امکانات و نیز با مشارکت تمامی کارکنان شعب مستقیماً در این حوزه وارد شوند تا نتیجه لازم کسب و اهداف به بهترین شکل محقق شود.
مدیر شعب گلستان همچنین بر تعامل موثر و کارآمد بین شعب و مدیریت به منظور دستیابی به نتایج بهتر و تحقق اهداف تعیین شده در حوزه وصول مطالبات تاکید کرد. وی افزود، تمامی اقدامات قانونی لازم برای پرونده های تسهیلاتی معوق باید انجام شود و در این خصوص هیچ پرونده معوقی نباید بدون اقدامات قانونی باقی بماند.
پاک نیت در بخش دیگری از این نشست در خصوص شرکت های وصول مطالبات اظهار داشت: روسای شعبی که از عملکرد و فعالیت شرکت های وصول مطالبات رضایت ندارند باید مراتب را در اسرع وقت به مدیریت اعلام نمایند تا نسبت به عقد قرارداد با شرکت های دیگر اقدام شود.
در ادامه ، علی نسایی رییس دایره حقوقی و وصول مطالبات مدیریت و دبیر این کمیته، گزارشی از عملکرد مدیریت و شعب در زمینه وصول مطالبات ارایه کرد.
 
آخرین بروزرسانی 1395/7/4