فهرست اخبار فهرست اخبار

تجلیل از همکار بازنشسته در مدیریت گلستان ‏

طی مراسمی با حضور مدیر شعب گلستان ، معاونین و روسای دوایر اين مدیریت از ‏گل محمد قره قول بازرس اداره کل بازرسی، مستقر در اين مديريت که به افتخار ‏بازنشستگی نائل آمد، تجلیل و قدردانی شد.‏

در این مراسم، مجید اسدی فر مدیر شعب استان ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات گل محمد قره قول در طی سنوات خدمت وی در بانک، گفت؛ همکاران بازنشسته با کوله باری از تجربه های گرانقدر به عنوان سرمایه های ارزشمند و ارکان اصلی بانک محسوب می شوند که همواره نمونه و الگویی مثال زدنی برای سایر همکاران می باشند. وی افزود ؛ تکریم و تجلیل از همکاران بازنشسته و حفظ و رعايت حرمت آنان بعنوان یکی از وظایف ما است.

مدیر شعب گلستان همچنين تلاش ها و زحمات خالصانه و صادقانه همکاران بازنشسته را در طی سنوات خدمت ایشان بسیار ستودنی و قابل تقدیر دانست و افزود جايگاه فعلي بانك نتيجه تلاشها و زحمات اين عزيزان است. وی افزود برای بنده افتخاری بود، زمانیکه در مدیریت شعب استان مازندران فعالیت داشتم با ایشان هم خدمت بودم.

مدیر شعب گلستان در پایان سخنان خود، برای گل محمد قره قول روزهای خوش همراه با آرامش در کنار خانواده آرزو نمود.

در ادامه اين مراسم گل محمد قره قول نیز طي سخناني گفت؛ بازنشستگي افتخار و موهبتي است كه پس از  سالها خدمت صادقانه و خالصانه در سازمان ، كارمندان به آن نائل ميشوند ومن همواره از بودن و فعاليت در كنار نيروهاي توانمند و پر تلاش بانك خرسند و خشنود بودم و خداوند متعال را شاكرم كه امروز به اين افتخار بزرگ نائل آمدم.

وی در ادامه برای تمامی همکاران و خانواده بزرگ بانک مسکن، آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون نمود.

گفتنی است، در پایان این مراسم لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به پاس قدردانی از زحمات گل محمد قره قول ، توسط مدیر شعب استان به وي اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/16