فهرست اخبار فهرست اخبار

نشست مشترك مديرشعب گلستان با همكاران انتظامات ‏

مجید اسدی فر مدیر شعب استان گلستان طی نشستی مشترک با مسئولان دفتر حراست و ‏همکاران انتظامات این مدیریت دیدار و گفتگو نمود.‏

در این نشست صمیمی که به مناسبت ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار و در واپسين روزهای سال 1399 برگزار شد ، مجید اسدی فر مدیر شعب استان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست و حضور در جمع همکاران دفتر حراست این مدیریت و تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه به ویژه ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار و همچنین پیشاپیش فرا رسیدن سال جدید، طی سخنانی کسب رتبه دوم کشوری توسط دفتر حراست مدیریت در فرآیند ارزیابی عملکرد دفاتر حراست استانها در سال 99 را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد؛ در سايه الطاف الهي روند کسب موفقیت های مشابه در دوره های آتی تداوم یابد. وی با بیان این مطلب از تلاش ها و زحمات تمامی همکاران دفتر حراست و پرسنل انتظامات تشکر و قدردانی نمود.

مدیر شعب گلستان در ادامه افزود؛ به دلیل شرایط بیماری کرونا و مسائل و مشکلات ناشی از آن،  سال 99 سال بسیار پر فراز و نشیبی بود. اسدی فر با اشاره به نقش مهم و حساس پرسنل انتظامات ، از ایشان به عنوان حافظان امنیت و پاسداران بانک یاد نمود. وی خاطرنشان کرد ؛ مشتریان در بدو ورود به بانک با همکاران انتظامات روبرو خواهند شد و به همین دلیل نوع رفتار و پوشش و آراستگی شما  در شکل گیری افکار و اذهان عمومی نسبت به بانک بسیار حائز اهمیت است.

 مدیر شعب استان تصریح کرد؛ سختی هایی که در حوزه کاری همکاران انتظامات وجود دارد بر کسی پوشیده نیست و تلاش ها و زحمات یکایک پرسنل انتظامات ستودنی و قابل تقدیر بوده و پشتکار ، دوستی و صمیمیتی که میان همکاران انتظامات وجود دارد مایه خرسندی و افتخار ماست.

در ادامه این نشست مشترک محمدصادق مرادی رئیس دفتر حراست این مدیریت ضمن تشکر و قدردانی از مدیر شعب به دلیل برگزاری این نشست و اختصاص زمانی برای گفتگو با همکاران دفتر حراست و انتظامات استان ، از همراهی و رهنمودهای ایشان در حوزه های مختلف کاری قدردانی نمود. 

گفتنی است، در بخش پاياني اين نشست هدايايي به رسم يادبود از طرف مدير شعب استان به همكاران دفتر حراست و انتظامات اهداء و از زحمات ایشان تقدیر بعمل آمد.
آخرین بروزرسانی 1400/1/5