فهرست اخبار فهرست اخبار

تجلیل از همکاران جانباز و ایثارگر در مدیریت گلستان ‏

مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان همزمان با فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز ‏جانباز از همکاران ایثارگر و جانباز این مدیریت تجلیل و قدردانی نمود.‏

در این مراسم مدیر شعب گلستان ضمن تبریک اعیادشعبانیه به ویژه ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز ، گفت؛ هر آنچه که ما اكنون داریم، تماماً از برکت همان شهیدان آسمانی ، آزادگان سرافراز و ایثارگران بلند نظر است. وی افزود؛ خداوند متعال رو شاکریم که به ما رخصت داد تا عطر دل انگیز ایثار در مجموعه و در بین همکاران ما نیز استشمام شود.

 مدیر شعب استان در ادامه عنوان کرد: تجلیل از ایثارگران ، تجلیل از آرمان های امام (ره) و انقلاب اسلامی است و کشور ما به وجود ارزشمند جانبازان و ایثارگران افتخار می کند، چراکه این عزیزان با خلق حماسه ماندگار ، به همه ما درس جاودانگی ، عزت و شرف و مردانگی دادند. اسدی فر ادامه داد؛ بنا به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ثواب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، کمتر از خود شهادت نیست.

وی افزود؛ ایثارگران در دوران 8 سال دفاع مقدس ، درس هایی از مقاومت ، ایثار و از خود گذشتگی به یادگار گذاشتند و امروز حفظ و گسترش روحیه ایثار و همدلی برای گذر از تهاجم فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی و جنگ اقتصادی که غربی ها  علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی آغاز نموده اند و نيز هجمه هایی که دشمنان در این خصوص به راه انداختند، ضروری است.

مدیر شعب استان اضافه کرد؛ نسل امروز نیز باید از شرح رشادت ها و فداکاری های ایثارگران بشنوند و با روحیه ایثارگری و از خودگذشتگی بیشتر آشنا شوند و این وظیفه ماست که  این روحیه و فرهنگ را به آنان منتقل کنیم.

گفتنی است، مدیر شعب گلستان در خاتمه این مراسم ، برای تمامی جانبازان و ایثارگران و خانواده های ایشان آرزوی صحت و سلامتی و توفیق روزافزون از درگاه خداوند متعال نمود و به رسم تکریم و قدردانی، لوح تقدیر همراه با هدیه به آنان اهداء نمود.

آخرین بروزرسانی 1400/1/5