سامانه تبسم سامانه تبسم

بازی تبسم برنامه ای است که به کاربر آن امکان می دهد تا در ابتدا نسبت به معرفی چند بازیکن به برنامه و تخصیص مبلغ به عنوان جایزه به هر یک از بازیکنان (بدون اطلاع بازیکن) تا سقف 2،000،000 ریال اقدام نماید. سپس کاربر بازی می تواند با ایجاد هیجان و پرسش از هریک از بازیکنان نسبت به تغییر، افزایش و یا کاهش آن جایزه در برنامه اقدام نموده و در صورت پذیرش بازیکن ، با ورود شماره کارت، Cvv2، تاریخ انقضا و رمز دوم کارت خود و درخواست صدور قبض برداشت بدون کارت از خودپرداز، مبلغ جایزه را به بازیکن تخصیص دهد. پس از انجام موفق تراکنش صدور قبض برداشت بدون کارت، شماره قبض مربوطه بهمراه رمز آن به بازیکن پیامک می گردد و بازیکن می تواند تا تاریخ انقضا قبض مذکور (در متن پیامک درج می گردد) از هریک از خودپردازهای بانک مسکن مبلغ جایزه را برداشت نماید. لازم بذکر است سرویس مذکور تنها برای مشتریان بانک مسکن قابل استفاده می باشد.

نحوه فعالسازی برنامه تبسم:

  • دریافت آخرین نسخه نرم افزار تبسم
  • نصب نرم افزار تبسم
  • ورود اطلاعات درخواستی
  • دریافت کد فعالسازی از طریق پیامک و ورود آن در نرم افزار

نحوه استفاده:

  • پس از ورود به برنامه و لمس گزینه شروع بازی کاربر می تواند نسبت به ورود اطلاعات هر بازیکن (نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و مبلغ مورد نظر) اقدام نماید.

نکته مهم : کاربر بایستی اطلاعات بازیکن علی الخصوص شماره تلفن همراه را به دقت وارد نماید زیرا شماره قبض برداشت بدون کارت و رمز مربوط به آن به شماره وارد شده پیامک می گردد.

نکته 1: برای ورود شماره همراه بازیکن کاربر می تواند از دفترچه تلفن گوشی استفاده نماید.

نکته 2: کاربر می تواند برای بازیکن مبلغ صفر یا پوچ را تخصیص دهد.

نکته 3 : مبالغ به تومان بوده و کف مبلغ تخصیصی 200،000 ریال و سقف کل آن 2،000،000 ریال می باشد.

نکته 3: کاربر می تواند مبلغ را بصورت دلخواه انتخاب نماید و هم می تواند با انتخاب دکمه مربوطه مبلغی را بصورت تصادفی (رندوم) به بازیکن تخصیص دهد.

  • پس از ورود اطلاعات تمام بازیکنان لیست مربوطه نمایش داده می شود و کاربر می تواند در این صفحه نسبت به ویرایش و مرتب نمودن ترتیب بازیکنان اقدام نماید.
  • با انتخاب گزینه "بزن بریم" بازی آغاز گردیده و کاربر می تواند با ایجاد هیجان نسبت به تغییر مبلغ جایزه بازیکن اقدام نماید. و در صورت موافقت بازیکن، جایزه را با صدور قبض برداشت بدون کارت به وی تخصیص دهد.