تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان :بانک مسکن آمادگی ارایه انواع خدمات رابه مشتریان دارد

به منظور تحقق اهداف و سیاست های بانک در بخش بازاریابی به ویژه گسترش فعالیت های ارزی نشستی با حضور گروه مذاکره مدیریت و رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بازرگانی پیشرو ریحانه در محل مدیریت تشکیل شد .
ابراهیم سعید مدیرشعب استان در ابتدای این نشست با اشاره به نقش برجسته بانک در تامین مسکن اقشار مختلف جامعه به تشریح انواع خدمات و حساب های بانک مسکن پرداخت .
وی افزود : بانک مسکن از سال گذشته با تغییر رویکرد و با ورود به بخش تجاری در کنار بخش مسکن آمادگی ارایه انواع خدمات تجاری ، بازرگانی ، خدماتی و ارزی را به مشتریان دارد .
سعید تصریح کرد بانک مسکن علاوه بر بخش ریالی دربخش ارزی نیز ارایه دهنده انواع خدمات از جمله گشایش اعتبار اسنادی ، ضمانت نامه های ارزی ، حوالجات ارزی و ...... است .
مدیرشعب استان در ادامه نشست از مسیولین شرکت پیشرو ریحانه خواست تا با بهره برداری از مزایا و خدمات بانک مسکن منابع مالی خود را در بانک متمرکز کرده و تمامی خدمات ریالی و ارزی مورد نیاز خود را از بانک مسکن درخواست کنند .
محسن داستان رییس هیات مدیره شرکت پیشرو ریحانه نیز با ابراز خرسندی از ملاقات صورت گرفته طی سخنانی به حیطه فعالیت های این شرکت پرداخت و گفت : شرکت پیشرو ریحانه یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده مواد اولیه و ماشین آلات کارخانه های روغن خوراکی در کشور است و مواد اولیه روغن خوراکی را از کشور برزیل وارد و در اختیار کارخانه های تولید کننده روغن در کشور به خصوص کارخانه های بزرگ نهان گل ، ناب تهران و نرگس شیراز قرار می دهد .
وی افزود شرکت پیشرو ریحانه دارای مناسبات تجاری عظیمی با کشورهای برزیل ، هند ، امارات و ترکیه است .
در پایان این دیدار رییس هیات مدیره شرکت پیشرو ریحانه گشایش اعتبارات اسنادی به صورت فایناس انجام فعالیت های ارزی در اسرع وقت را از جمله درخواست های شرکت عنوان کرد .
آخرین بروزرسانی 1394/5/3