تازه های اخبار تازه های اخبار

تحقق 190درصد ی هدف جذب منابع در مدیریت کرمان

با تلاش صورت گرفته از سوی شعب ، 27شعبه بیش از 100درصد هدف تعیین شده، در بخش منابع رامحقق کردند .

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان ،محمد غفوریان مدیرشعب بابیان این مطلب درهمایش فصلی روسای شعب تحت پوشش مدیریت که با هدف بررسی عملکرد شعب در بخشهای مختلف برگزارشد ؛اظهار داشت :شعب مرکزی سیرجان ،؛راین ،وشهدادبیشتر درصد تحقق هدف را در جذب منابع داشته اند .که تلاش کارکنان این شعب قابل تقدیر است .

وی با اشاره به سهم ناچیز استان از منابع موجود استفاده بهینه از فرصت ها وظرفیتهای  وهدفگذاری برای جذب منابع را خواستار شد

مدیر شعب استان گفت:در سال 99شاهد افزایش درجه 7شعب از شعب تحت پوشش مدیریت بودیم  که جای بسی خوشحالی ست واگر درست قدم برداریم در سال 1400نیز ارتقایدرجه برخی دیگر از شعب دور از انتظار نخواهد بود .

غفوریان  یاد اور شد: با توجه به آغاز طرح اقدام ملی مسکن تعیین تکلیف پروژه های باقی مانده از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

وی یکی از مهمترین برنامه استراتژیک بانک را افزایش درامدهای کارمزد محوربویژه صدور ضمانت نامه  دانست وافزود با توجه به شرایط نقدینگی موجود گسترش فعالیت های کارمزدمحور اهمیت زیاد دارد وباید شعبی که در این زمینه فعالیت چندانی نداشته اند ،تلاش بیشتری برای تحقق اهداف در این بخش داشته باشند

 

مدیر شعب استان یکی از ارزان ترین راههای جذب منابع را وصول مطالبات معوق عنوان کرد وافزود با توجه به  آمار مطالبات معوق مدیریت ،وصول مطالبات نیازمند حرکت جهادی همراه با برنامه ریزی وتقسیم پرونده ها مطالباتی بین کارکنان است .

 

وی بهره گیری حداکثری از طرح های مختلف در بخش وصول مطالبات بویژه طرح میثاق تا پایان مهر ماه جاری  را در وصول مطالبات وبرگشت منابع به چرخه بانک حایز اهمیت برشمرد .

وی با اشاره به سهم ناچیز استان از منابع موجود  بر استفاده بهینه از فرصت ها وظرفیتهای  وهدفگذاری برای جذب منابع

تاکید کرد .

به گفته غفوریان ایجاد حس  همکاری ،همدلی و وفاق جمعی دربین کارکنان از عوامل مهم در پیشبرد اهداف در شعب است .

غفوریان با تشریح شاخص های درجه بندی شعب، همکاری صف وستاد را در راستای کمک به شعبی که در مرز اخذ درجه  هستند خواستارشد .

رعایت اصل شایسته گزینی وجانشین پروری ، ،تکریم ارباب رجوع ،ایجاد انگیزه در کارکنان ،رعایت عدل وانصاف در برخورد با کارکنان ، رعایت نظم بصری،فروش اقساطی تسهیلات پرداختی وایجاد تعادل بین منابع ومصارف از جمله موضوعاتی بود که مدیر شعب استان در ادامه همایش  به آنها اشاره کرد

امید قاسم زاده معاون اجرایی مدیر یت نیز در این همایش وصول مطالبات معوق را از مسایل اصلی ومهم  بانک برشمرد وبا اشاره به  مشوق ها وطرح های اجرا شده  در زمینه وصول مطالبات استفاده حداکثری از این طرح ها را در راستای وصول مطالبات خواستار شد .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               وی افزایش اطلاعات کارکنان را عامل بسیار مهمی ،در راهنمایی درست کارکنان عنوان و بر برگزاری جلسات بخشنامه خوانی به صورت منظم در شعب تاکید کرد .

معاون اجرایی مدیریت با اشاره بر  شرایط اقتصادی استان در نیمه دوم سال به دلیل برداشت محصولات کشاورزی، گفت:  با کمی تلاش افزایش سهم  از بازار دور ازانتظار نیست .

اکبر محمدی رییس حوزه غرب نیز در این همایش، با تشریح وضعیت شعب تحت پوشش حوزه در ارزیابی عملکرد تلاش بیشتر شعب را در دستیابی به اهداف  تعیین شده، برای حوزه غرب  خواستار شد .

وی برنامه ریزی بر روی بند بند تکالیف تعیین شده وبررسی کارنامه عملکرد ماهانه شعب تحت پوشش حوزه غرب را از اقدامات موثر برای رصد عملکرد شعب عنوان کرد و تلاش بیشتر کارکنان را بمنظور تحقق اهداف ،مورد تاکید قرار داد .

رییس حوزه غرب استان یاد اور شد: مطالعه دقیق وکامل بندهای ابلاغیه بازرسی وانجام اصلاحات بموقع از تکرار  بندهای ابلاغی جلوگیری می کند .

در بخش دیگری از این همایش محمدرضا سلطانی معاون مالی وفناوری مدیریت باتشریح نتایج ارزیابی عملکرد مدیریتها وشعب اظهار داشت: تعداد27شعب از تحت پوشش در منطقه سبز عملکردی قرار داشتند.

معاون مالی وفناوری بر  استفاده حداکثری شعب از  ابزارهای  ومحصولات بانک در جذب منابع جدید تاکید کرد .

آخرین بروزرسانی 1399/6/30