تازه های اخبار تازه های اخبار

اکبر محمدی رییس حوزه غرب :

با تلاش شعب تحت پوشش 513درصد اهداف روزانه درجذب منابع محقق شد

حوزه غرب استان کرمان در مهر ماه 96با محوریت شهرستان سیرجان با 11شعبه آغاز به فعالیت کرد وبا ادغام دو شعبه در حال حاضر با 9شعبه به ارایه خدمات می پردازد؛ که 8شعبه دارای عملکرد مثبت است .

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان اکبر محمدی رییس حوزه غرب، با بیان این مطلب ،تحقق513 درصد اهداف روزانه جذب منابع با احتساب منابع طرح اقدام ملی مسکن  و 111درصد  بدون احتساب مانده حسابهای این طرح ، تعیین تکلیف واحدهای باقی مانده مسکن مهر، کاهش بهای تمام شده منابع  ، افزایش خدمات کارمزد محور  و قرار گرفتن در منطقه سبز عملکردی را نتیجه تلاش شعب  تحت پوشش حوزه عنوان کرد .

 وی افزود :در صدور ضمانتنامه بانکی بیش از 170 درصد اهداف ودر بخش تسهیلات پرداختی از محل اوراق نیز اهداف تعیین شده محقق شده است.

محمدی ،تلاش و همدلی بین کارکنان  ،اخذ گزارش روزانه در راستای اهداف تعیین شده از شعب، ایجاد فضای رقابتی سالم در بین همکاران و شعب با به اشتراک گذاشتن نتیجه فعالیتهای بازاریابی ،وصول مطالبات و... هر چند اندک به صورت روزانه با سایر همکاران را از عوامل موفقیت شعب تحت پوشش در کسب موفقیت عنوان کرد وافزود ، این امر بازخوردهای مثبت و نتیجه بخشی داشته و موجب انتقال تجربیات همکاران و همچنین ایجاد رقابت سالم بین کارکنان شده است .

رییس حوزه غرب تشکیل تیم های بازاریابی در هر شهرستان با  هدف شناسایی اشخاص ،شرکت ها و فعالان اقتصادی ،انتخاب رابط بازاریابی حوزه بمنظور شناسایی مشتریان وبازار هدف را از جمله اقدامات در راستای بازاریابی وجذب منابع برمی شمرد .

وی با اشاره به اهمیت وصول مطالبات اظهارداشت : آمار و عملکرد شعب بصورت مداوم موردرصد و ارزیابی قرار می گیرد و تمامی کارکنان  در امر وصول مطالبات مشارکت دارند .

محمدی افزود :درراستای وصول مطالبات مسیولین حوزه با تمام توان امادگی مذاکره وترغیب بدهکاران بمنظور  پرداخت اقساط معوق را دارند .

رییس حوزه غرب تورم افسارگسیخته و گرانی روزانه زمین،خانه،خودرو،دلارو،سکه را از عوامل عدم اقبال  مشتریان به سپرده گذاری در بانک عنوان می کند ومی افزاید: سپرده ها ی هم که برای مشتریان دارای جذابیتند؛ متاسفانه دارای محدویت های زمان افتتاح وافزایش موجودی هستند؛ که در اجابت درخواست مشتریان مشکلاتی رابرای مسیولین شعب ایجاد کرده اند

وی ادامه داد:گرانی بیش از حد مسکن بویژه  در شهرستانهای سیرجان ، شهربابک و رفسنجان سبب شده ، تسهیلات خرید و ساخت جذابیت چندانی برای مشتریان واقعی نداشته باشد  و در نتیجه سپرده های صندوق پس انداز مسکن یکم، عادی و جوانان را دچار رکود نماید  

به گفته محمدی ،شهرستانهای سیرجان،رفسنجان و شهربابک و... جزو قطب های صنعتی،معدنی و کشاورزی هستند و شرکت های بزرگ و متعددی در این شهرها فعالیت می کند ؛اما  متاسفانه محصولات بانک مسکن پاسخگوی نیاز آنان نبوده و اغلب بازاریابی ها و مذاکرات در این بخش مهم  منتج به نتیجه مطلوب نمی شود.

رییس حوزه غرب در پایان سخنان خود ،با طلب آمرزش برای مرحوم حسین نصرالله پور رییس فقید شعبه آیت الله سعیدی سیرجان که در سنگرخدمت رسانی به مشتریان در اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را نثار کرد   گفت مرحوم نصرالله پور از  همکاران دلسوز ،خوش فکر و خوش خلق بود  و سهم بسزایی در موفقیت شعبه مرکزی سیرجان در ارتقایدرجه در زمان مسیولیتش در پست معاون شعبه داشته است و نام ویادش برای همیشه در اذهان همکاران ومشتریان به نیکی خواهد ماند.

آخرین بروزرسانی 1399/6/30