تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی :

بانک مسکن از ارکان اصلی رونق صنعت ساختمان است

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در دیدار با مدیر شعب استان از بانک مسکن به عنوان یکی از ارکان اصلی رونق صنعت ساختمان یاد کرد

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، در این نشست که  معاون شهر سازی و معماری شهرداری مشهد، معاون اقتصادی شهرداری، معاون سازمان نظام مهندسی ساختمان،‌ ریس انجمن انبوه سازان استان  نیز حضور داشتند  اخوان مدیر کل راه و شهرسازی  اظهار داشت:  اداره کل راه و شهرسازی با تمام توان  خود آماده همکاری و تلاش  در راستای رونق صنعت ساختمان در استان  است .

 در ادامه  حسین نژاد معاون شهر سازی و معماری شهرداری مشهد ، ، اسدی معاون سازمان نظام مهندسی ساختمان و  پژوم ریس انجمن انبوه سازان استان  بر کارگروهی و مشارکتی توسط عوامل مؤثر بر رونق صنعت  ساختمان  تاکید  کردند :  بانک مسکن می تواند با طرح ها و انواع خدمات خود تاثیر بسزایی در پیشبرد اهداف این طرح داشته باشد.

حسن خطیب زاده  مدیر شعب استان  نیز در این نشست با اشاره به اینکه بانک مسکن نگاه ویژه ای به سازندگان خبره دارد  بر توجه به اهمیت توسعه ساخت و ساز و رونق صنعت ساختمان تاکید کرد.

وی افزود :  بانک مسکن آمادگی کامل برای  پرداخت تسهیلات در بخش خرید و ساخت مسکن به روش های مختلف حتی با نرخ 6% را نیز دارد.

 در این نشست که روسای دوایر اعتباری و ارتباطات و بازاریابی مدبریت نیز حضور  داشتند مزرجی ریس دایره امور اعتباری مدیریت به تشریح انواع خدمات بانک پرداخت.  

سپس بدخشان رییس دایره ارتباطات و بازاریابی پیشنهاد کرد تفاهم نامه ای چند جانبه با مشارکت سازمان های تاثیر گذار و بانک مسکن و با نظارت مدیر کل راه و شهرسازی در استان تنظیم شود که مورد موافقت اخوان قرارگرفت .

 

آخرین بروزرسانی 1397/6/20