تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی تاکید کرد

ضرورت انعقاد تفاهم نامه همکاری با بانک مسکن

مدیرکل امورمالیاتی خراسان رضوی انعقاد تفاهم نامه همکاری با بانک مسکن را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی احمد رضا مدبر نیا مدیر کل امور مالیاتی استان در جلسه ای که به منظور توسعه تعامل با بانک مسکن با حضور حسن خطیب زاده مدیر استان برگزار شد با تقدیر از اقدامات بانک مسکن در راستای تامین مالی حوزه مسکن و ساختمان ، این بانک را بانکی توانمند و موفق در فعالیت تخصصی خود دانست.

در ادامه این جلسه که زهره کدخدامزرجی رییس دایره اموراعتباری و هادی عبدی از کارکنان دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت نیز حضور داشتند، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان از آمادگی بانک مسکن برای ارایه خدمات بانکی و مشاوره ای به کارکنان این اداره کل و مودیان مالیاتی خبر داد.

خطیب زاده به مشکلات مربوط به متقاضیات تسهیلات مشارکت مدنی در بخش استعلام مواد 186 و 187 مالیاتی پرداخت . وی برگزاری جلسات کارشناسی مشترک به منظور ایجاد وحدت رویه و همچنین اطلاع رسانی مناسب به این دسته ازمشتریان را خواستار شد.

در این جلسه مقرر شد به منظور توسعه تعامل، تفاهم نامه همکاری بین بانک و این اداره کل تنظیم و بسته های آموزشی و اطلاع رسانی جهت سازندگان واحدهای مسکونی توسط اداره کل امور مالیاتی تهیه و در اختیار شعب بانک قرار گیرد.

آخرین بروزرسانی 1399/9/11