تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر خراسان رضوی:

عرصه های سازندگی و فرهنگی نیاز به حضور فعال بسیجیان دارد

مدیر خراسان رضوی ، در مراسم گرامیداشت روز بسیج مستضعفین ، حضور فعال بسیجیان در عرصه سازندگی، اجتماعی و فرهنگی را خواستار شد .

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، حسن خطیب زاده مدیر استان دراین  مراسم که با حضور معاونان مدیریت، حجت الاسلام رمضانی امام جماعت مدیریت، روسای دوایر مدیریت، فرمانده و و اعضاء پایگاه مقاومت بسيج شهداي مدافع حرم مدیریت برگزار شد بسيج را تشکيلاتي دانست  که در آن افراد به یک مجموعه عظيم و منسجم و بصير تبديل مي‌شوند و  دشمن را بيمناک و دوستان را اميدوار مي‌کند. وی افزود : در حقيقت همه انسان‌هاي مؤمن، آگاه، بصير، عاشق ، متعهد و علاقه‌مند و آگاه به کار، در هر  جایی که برای ملت مفيد است، جزء بسيج‌اند؛ لذا بسيج يک نام مقدس است.

در ادامه حجت الاسلام رمضانی امام جماعت مدیریت با اشاره به نامگذاری پنجم آذرماه به نام روز بسیج مستضعفین گفت: به دنبال پيروزي انقلاب اسلامي و قطع دست استکبار جهاني و منافع آنها در ايران، توطئه‌ها و فتنه‌هاي شياطين عليه ايران روز به روز گسترش يافت. در چنين شرايطي امام خميني در پنجم آذر 1358، فرمان تشکيل بسيج را صادر کردند .

در ادامه این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از ابوالفضل مهران، محمدصادق قاسم پور، حمیدرضا باقرپور، محسن خوشدل، حبیب الله خمسی، محمدرضا علی نژاد، محمود جمادی مقدم و احمد پوردام به عنوان بسیجیان نمونه تقدیر کرد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/10/16