تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر خراسان رضوی :

ارزیابی عملکرد ابزاری مهم برای پایش فعالیت شعب است

مدیر شعب خراسان رضوی با بیان اینکه کارنامه ارزیابی عملکرد ، ابزاری مهم برای پایش فعالیت شعب است تداوم روند مثبت عملکرد را از مسوولان و کارکنان شعب حاضر در منطقه سبز خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی، این مطلب را حسن خطیب زاده مدیر استان در وبیناری که با حضور معاونان مدیریت، رئیس حوزه حراست، رئیس حوزه جنوب استان، روسای دوایر مدیریت و روسای شعب استان برگزار شد عنوان کرد.

 وی در این نشست ضمن ابلاغ قدردانی مدیر عامل بانک از کارکنان این استان  به دلیل اخذ رتبه برتر بانک مسکن در جشنواره شهید رجایی ، از زحمات کارکنان  به دلیل قرار گرفتن استان در منطقه سبز ارزیابی عملکرد در پایان شهریورماه تقدیرکرد.

مدیر شعب استان همچنین بر برنامه ریزی موثر و ضرورت تلاش مضاعف توسط مسوولان شعب  حاضر در منطقه زرد تاکید  کرد.

خطیب زاده با  قدردانی از همراهی و همدلی کارکنان در شرایط سخت كرونا ، استفاده از فرصت به وجود آمده از طرح اقدام ملی و افتتاح حساب پیمانکاران و جذب منابع ناشی از این طرح، مدیریت هوشمندانه روسای شعب، استفاده از ابزارهای مختلف جذب منابع و توجه ويژه به حوزه وصول مطالبات  را  خواستار شد.

همچنین محمدپورقربانی معاون اجرائی مدیریت توجه  کارکنان به دستورالعمل هاي اجرائي را خواستار شد و بر توجه ویژه و نظارت مستقیم روسای شعب در مورد پرونده های مشارکت مدنی، رعایت مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع، اعتبار سنجی مناسب مشتریان و رعایت بهداشت اعتباری، تلاش مضاعف در جهت فروش اقساطی واحدهای تعیین تکلیف نشده مسکن مهر ، بازاریابی و صدور ضمانتنامه تاکید کرد.

در ادامه محسن علیمحمدی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت از توجه ویژه کارکنان به حوزه آموزش و کسب رتبه دوم استان در کشور در آزمون سنجش شغلی تقدیر  کرد. معاون اداری و پشتیبانی مدیریت همچنین بر رعایت پروتکل های بهداشتی، ارسال به موقع پاسخ ابلاغیه های بازرسی ضمن کنترل پاسخ ها و اطمینان از انجام اقدامات مقتضی، نظارت کامل مسئولان شعب بر فضای سالن معاملات و اطمینان از رعایت اصول مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع توسط کلیه کارکنان و توجه ویژه به دستورالعمل ها و مقررات مربوط به مبارزه با پولشوئی تاکید کرد.

همچنین حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت با  تحلیل کارنامه ارزیابی عملکرد استان در پایان شهریور ماه ، برنامه ریزی و فعالیت هدفمند کارکنان در جهت توسعه بانکداری الکترونیک و همچنین جذب منابع را مورد تاکید قرار داد.

سپس حجت عظیمی رئیس حوزه حراست استان با تقدیر از تلاش های کارکنان ، بر ضرورت كاركرد شعب و ستاد در چارچوب قوانين سازماني و ممانعت از بروز انحراف در عملكردها، لزوم تداوم موفقيت هاي حاصله از طريق اقدامات اثر بخش در جذب منابع پايدار و وصول مطالبات غيرجاري، رعایت پروتکل های بهداشتی، مشتری مداری و تکریم مشتریان تاکید کرد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/10/16