نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

در نشست ماهانه روسای شعب حوزه ناظر جنوب خوزستان عنوان گردید

تاکید بر تحقق اهداف ابلاغی بانک تا پایان سال

نشست ماهانه روسای شعب حوزه ناظر جنوب استان خوزستان در محل سالن کنفرانس این حوزه در شهرستان آبادان برگزار گردید

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان در این نشست یاور عسکری رییس حوزه ناظر، با برشمردن مزایای رقابتی بانک، منطقه جنوب استان خوزستان را دارای ظرفیت‌های بالقوه عنوان کرد و گفت:

با وجود شرکت های سرمایه‌گذاری بزرگ و صنایع کلان مانند پتروشیمی، پالایشگاه و بنادر متعدد در این منطقه می‌توان با برنامه‌ریزی و بازاریابی هدفمند نسبت به شناسایی و جذب مشتریان جدید اقدام کرد

وی با اشاره به این موضوع که همکاران متعهد و دلسوز این منطقه همواره در جهت وصول اهداف بانک کوشش نموده‌اند، تلاش مضاعف کلیه همکاران را خواستار شد و افزود:

در فضای بازار رقابت موجود بدون سعی و تلاش و برنامه‌ریزی، امکان رسیدن به اهداف تعیین شده وجود ندارد و در این عرصه، برنده کسی است که تلاش مضاعف و هدفمند داشته باشد. ایشان جذب منابع با اولویت منابع ارزان قیمت را از اهداف روزانه تمامی شعب عنوان کرد و خواستار اقدامات هماهنگ از سوی تمامی مسیولین شعب در این خصوص شد.

رییس حوزه ناظر جنوب با اشاره به راهکارهای موثر در کاهش مطالبات معوق بانک، پیگیری تمامی پرونده های تسهیلات مسکن مهر به صورت یک به یک، برقراری ارتباط با مدیران عامل تعاونی‌های مسکن و همچنین اعضای تعاونی، ایجاد تعاملات سازنده با ادارات راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، اداره تعاون و ... و برگزاری جلسات هفتگی یا ماهانه با روسای ادارات مزبور توسط شعب هر شهرستان و همچنین اطلاع رسانی محلی را از اقدامات موثر در تعیین تکلیف پرونده های تسهیلات مهر دانست.

در ادامه این نشست روسای شعب حوزه ناظر جنوب به بیان علل افزایش معوقات بویژه مطالبات مسکن مهر در شعب تحت مسیولیت خود پرداخته و نسبت به وصول این دسته از مطالبات و راهکارهای فروش اقساطی طرح مسکن مهر به هم‌اندیشی پرداختند.

تشکیل کارگاه آموزشی نحوه محاسبه سود دوران مشارکت مدنی براساس ضوابط جدید بانک از دیگر بخش های این نشست بود که توسط سیدعلیرضا هابیلی رییس دایره امور اعتباری مدیریت برگزار گردید.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6