نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور مدیر ، مسیولین مدیریت و روسای شعب اهواز

رییس شعبه مرکزی اهواز معرفی شد

فیروز دوستانی حکم ریاست شعبه مرکزی اهواز را از دست مدیر شعب استان دریافت کرد.

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، مراسم معارفه رییس جدید شعبه مرکزی اهواز با حضور مدیر شعب، مسیولین مدیریت ، روسا و معاونین شعب اهواز و روسای پیشین شعبه مرکزی اهواز طی پانزده سال گذشته برگزار شد.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان در این نشست طی سخنانی گفت :

کارکنان شعب مرکزی در مدیریت ها تعیین کننده صعود و نزول بسیاری از فاکتورها و متغیر های عملکردی هستند. زیرا شاخص وزنی و ضریب اثر گذاری آنان در ارتقا و یا نزول مولفه های اصلی مانند جذب منابع ، کاهش معوقات و یا توسعه بانکداری الکترونیک از اهمیت و ارزش زیادی برخوردار است . وی افزود :

مدیر و سکاندار شعبه مرکزی باید به اهمیت این موضوع آگاه باشد و این بینش و آگاهی را به همکاران شعبه تفهیم و منتقل نماید .

شرط موفقیت در انجام یک امر مهم ، پی بردن به اهمیت و ارزش آن کار مهم است. اگر کارکنان شعبه به نقش تعیین کننده و اثر گذار شعبه مرکزی توجه کنند بی شک میزان فعالیت و تحرک خود را در همه زمینه ها مضاعف خواهند کرد.

مدیر شعب استان با اشاره به ویژگیهای رییس جدید شعبه مرکزی اهواز گفت :

تواضع و فروتنی ، خوش رویی و خوش خویی در برخورد با مشتریان و همکاران ، توانمند در حوزه روابط عمومی و ارتباط موثر با مراجعین و در نهایت تسلط بر امور روزانه شعبه از ویژگیهای برجسته رییس جدید شعبه مرکزی اهواز است .

روسای پیشین شعبه مرکزی اهواز نیز هر کدام جداگانه طی سخنانی براهمیت و اثرگذاری اقدامات و عملکرد کارکنان شعبه مرکزی هر استان بر میزان پیشرفت و شکوفایی عملکرد مدیریت ها تاکید کردند و از همکاران خواستند با جدیت و تلاش بیشتر رییس جدید شعبه را یاری کنند تا دربازه زمانی کوتاهتری به اهداف اصلی و مورد نظر بانک نایل آید.

دوستانی رییس جدید شعبه مرکزی اهواز نیز ضمن تشکر از مدیر شعب استان و همکاران شرکت کننده در مراسم بویژه روسای پیشین بازنشسته شعبه مرکزی اهواز به سبب حضور در این مراسم طی سخنانی اظهار کرد:

خدمت پاک و بی آلایش میراث گرانبها و شاهکار بزرگانی است که با تکیه بر معلومات و تواناییهای خود بهترین مشاوره ها و خدمات را به مراجعین و مشتریان بانک داشته اند .حلاوت و شیرینی این مواریث ناب ، به کام آن بزرگان شیرین تر باد. وی افزود:

همه تلاشم را بکار می بندم تا با عرضه خدمات بیشتر و اخلاق بهتر آنگونه که مقبول رضای حق است خشنودی و رضایت مشتریان بانک را بدست آورم . لذا در سایه رهنمودهای بزرگان بانک بویژه مدیر عامل محترم و همچنین مدیر شعب استان در راستای تحقق اهداف بانک لحظه ای درنگ و مسامحه نخواهم کرد. وی در ادامه عنوان کرد :

باید راه پیشرفت و تعالی را با صدق و اخلاص و شایستگی پیمود و آنچه از خوبی و نیکی در نهاد ما نهفته است را گسترش داد . هر قدمی که برای انجام وظیفه و تعالی سازمان بر می داریم برای ما لذتی نو پدید می آید و در پایان آرامش و آرایشی به دلها می رساند .

گفتنی است حکم رییس شعبه مرکزی اهواز بوسیله مدیر شعب استان و در حضور شش نفر از روسای پیشین شعبه مرکزی اهواز با تشویق همکاران حاضر در جلسه به ایشان تقدیم گردید.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6