نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

بمناسبت روز معلم صورت گرفت

تجلیل از همکاران مدرس در مدیریت خوزستان

پانزده نفر از همکاران مدرس درمدیریت خوزستان بمناسبت روز معلم مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان ، عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان با تجلیل و تقدیر از همکاران مدرس در روز معلم طی سخنانی گفت:

در عظمت و اهمیت این روز همین بس که خداوند در مصحف شریفش به قداست قلم و آنچه بر آن نوشته می شود قسم یاد می کند. قسم نشان از روح عرفان و معنویتی است که در جوهره این مقام معنوی و الهی وجود دارد. بینش و معرفت، تعلیم و تربیت ، تزکیه و تهذیب روح همه گلواژه هایی هستند که از چشمه های جوشان این مقام معنوی و الهی بسوی دلها و قلوب ابنای بشر سرازیر می شوند. بشر با خواندن زندگی آغاز کرد و با خواندن و کسب معرفت بیشتر همچنان به تعالی و تکامل زندگی خود و رسیدن به مرتبه کمال عالم هستی ادامه می دهد. رسیدن انسان به مراتب والای کمال و معرفت مرهون راهنماییها و تعلیمات انسانهایی است که بر مسند با قداست تعلیم و تربیت جامعه تکیه زده و با نور ایمان و آگاهی خود ما را بسوی قله های رفیع کمال و قرب الهی رهنمون می سازند.

وی با اشاره به دستاوردهای مهم آموزش در سازمانها اظهار کرد:

انتظار هر سازمان از آموزش بهبود فرآیند کاری و افزایش بهره وری از منابع تحت اختیار می باشد. با تحقق این هدف علاوه بر توسعه و تعالی بانک، رضایت و خرسندی مردم نیز حاصل می شود. ایجاد روحیه نشاط و امیدواری برگزاری دوره های تخصصی ، افزایش کیفیت آموزش ها از مهمترین توصیه های مدیر شعب استان در این جلسه بوده است.

ایشان در ادامه افزود:

عملکرد خوب شما در سال گذشته باعث شد این مدیریت با برگزاری 98 دوره آموزشی و با تعداد 4/044 نفر شرکت کننده در دوره های مزبور رتبه برتر کشور را کسب نماییم در اینجا لازم می دارم از زحمات و تلاش های بی دریغ شما که در پاره ای موارد طاقت فرساست صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم. اعزام همکاران مدرس به شهرستانها در طول سال گذشته و در ایام گرمای تابستان واقعاً سخت و فراموش نشدنی است. ضمن تشکر از همه مدرسین که در امر آموزش همکاری داشته اند به رسم ادب و قدرشناسی لوح تقدیر بهمراه شاخه ای گل به گلستان وجود همه اهدا می گردد.
گفتنی است مدیر شعب خوزستان در پیام ها و تقدیر نامه های جداگانه ای روز معلم را به مدیر کل آموزش و پرورش استان و شهرستانها و رؤسای دانشگاه های استان تبریک گفت.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6