نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

طی سال 92 اتفاق افتاد :

رتبه برتر به روز رسانی پورتال استانی توسط مدیریت خوزستان

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، این پورتال طی سال گذشته با انعکاس اخبار و رویدادهای مختلف این مدیریت ، تلاش نمود تا به رسالت و وظیفه خطیر خود یعنی آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به عموم مردم بویژه شهروندان خوزستانی عمل نموده و در این خصوص همکاران را نیز در جریان اخبار و مطالب مهم حوزه کاری قرار دهند .

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، این پورتال طی سال گذشته با انعکاس اخبار و رویدادهای مختلف این مدیریت ، تلاش نمود تا به رسالت و وظیفه خطیر خود یعنی آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به عموم مردم بویژه شهروندان خوزستانی عمل نموده و در این خصوص همکاران را نیز در جریان اخبار و مطالب مهم حوزه کاری قرار دهند .

معرفی نقاط و مکان های مهم استان همانند مناطق سرسبز و دیدنی ، مناظر طبیعی ، مکان های تاریخی و باستانی و در مجموع شناساندن جاذبه های گردشگری استان یکی از اولویت های ساب پورتال استانی مدیریت خوزستان در سال گذشته بوده است .

در سالجاری نیز علاوه بر بروز رسانی اخبار ، رویدادها و سایر مطالب مندرج در سایت اقدامات ذیل نیز انجام خواهد شد .

تنوع اخبار ، برجسته کردن رویدادهای مهم خبری بانک و مدیریت ، فعال نمودن بخش مقالات علمی بویژه در حوزه امور بانکی و اقتصادی ، معرفی محصولات و خدمات جدید بانک ، اختصاص بخشی بنام مطالب کوتاه علمی و آخرین دست آورد های علوم در رشته های مختلف ، چکیده اندیشه های فرزانگان ، گزیده ضرب المثل ها ، گزیده گفتار شیرین شعرا ، گزیده شعرهای پندآموز ، انجام مصاحبه های کوتاه و خواندنی با همکاران بویژه مسؤلین و رؤسای شعب . استفاده از آخرین تصاویر مربوط به نقاط دیدنی استان بویژه مکانها و نقاط بکر و بدیع آن و در مجموع تنوع بخشی به اخبار ، رویدادها و بخش های مختلف پورتال بطوریکه مخاطب و خواننده با صرف کمترین زمان ممکن بیشترین میزان استفاده و دسترسی به مطالب را داشته باشد . همچنین معرفی بیشتر جاذبه های گردشگری استان و معرفی مختصات جغرافیایی ، اطلاعات جمعیتی ، پیشینه تاریخی و اقتصادی تمامی شهرهای استان خوزستان نیز از دیگر برنامه های پورتال مدیریت در سالجاری است .

گفتنی است مدیر شعب استان در نخستین همایش سراسری مسؤلین شعب خوزستان از موسی باقری به سبب همکاری در امر بروز رسانی پورتال استانی با اهدا هدیه و لوح تقدیر تشکر و قدردانی بعمل آورد .

آخرین بروزرسانی 1394/5/6