نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

همزمان با دومین گردهمایی سراسرس مسیولین شعب

تقدیر از کارکنان شرکت خدمات پشتیبانی بانک در مدیریت خوزستان

طی مراسمی با حضور مدیر شعب خوزستان از خدمات کارکنان شرکت خدمات پشتیبانی بانک در این استان قدردانی شد

 

به گزارش روابط عمومی این مدیریت ، سیدعباس طباطبایی ، حمید بیت سیاح ، محمد اسکندری و مجیب الرحمان نادری چهار نفر از کارکنانی هستند که به نمایندگی از پرسنل این شرکت در سطح شعب اهواز ، شعب شهرستان ، مدیریت و گروه نقلیه و رانندگان مورد تقدیر ویژه مدیر شعب استان قرار گرفتند.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان با تقدیر از نقش ارزنده و اثر گذار همکاران شرکت خدمات پشتیبانی در فرآیند انجام همه امور بانک طی سخنانی گفت :

درهر مجموعه و سازمانی ، نقش نیروهای پشتیبان و تسهیل کننده ارایه خدمت ، موجب تسریع و اثر گذاری بر همه فعالیت های آن سازمان است.

وقتی کارکنان یک واحد اداری و یا سازمانی بخوبی مورد توجه و پشتیبانی قرار گیرند بی شک خدمت مطلوب و با کیفیتی را با مشتریان خود ارایه می کنند. نقش همکاران زحمت کش و پر تلاش شرکت خدمات پشتیبانی در عرصه خدمت رسانی به مشتریان ستودنی و غیر قابل انکار است . در واقع همکاران شرکتی با حمایت و پشتیبانی از کارکنان حوزه های صف و ستاد به کارایی و افزایش توان خدمت رسانی منابع انسانی سازمان کمک فراوانی می کنند.

وی افزود: انصافاً کارکنان شرکت خدمات پشتیبانی در استان و در سایر نقاط کشور ، افرادی کم توقع ، پر تلاش ، خستگی ناپذیر و آماده ارایه خدمت در همه شرایط فراز و فرود بانک هستند.

بودن این ویژگی های اخلاقی و رفتاری در نیروهای شرکتی تا کنون کمک فراوانی به تسهیل و تسریع روند امور جاری بانک داشته است. مسیولین محترم بانک و شرکت نیز بحمدالله شرایط خوب و قابل قبولی را در زمینه های مختلف بویژه پیشرفت تحصیلی و کاری آنان فراهم نموده اند که جا دارد از توجه و نگاه مثبت مدیران عالی بانک و شرکت به این مجموعه همراه و یاور بانک تشکر و قدر دانی کنم.


بی شک فراهم کردن زمینه های پیشرفت تحصیلی و سازمانی به ارتقا سطح معیشت و رفاه و شادابی کارکنان شرکت منجر خواهد شد که بحمدالله تعداد زیادی ازآنان مشغول تحصیل و امیدوار به آینده با انگیزه و شوق فراوان به انجام کار و خدمت مطلوب به سازمان خود ادامه می دهند . این روند در قاموس مدیریت منابع انسانی بسیار ارزنده ، و مورد تقدیر و تایید است.

گفتنی است لوح تقدیر بهمراه هدایای ویژه بوسیله مدیر شعب استان و در حضور تعدادی از همکاران بازنشستگان به نفرات منتخب اهدا گردید.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6