نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

بمنظور توسعه رشد متوازن و تحقق اهداف بانک

شاخص عملکرد وزنی 5 شعبه درمدیریت خوزستان بهبود یافت

شعب امام خمینی دزفول ،شهدای اندیمشک ، امام حسین بندر امام ، خلیج فارس ماهشهر و امام اهواز با بهبود شاخص عملکرد وزنی درسال 92 ضمن حفظ جایگاه و مکان خود توانستند در همه زمینه ها به پیشرفت و رشد قابل توجهی دست یابند

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، با برنامه ریزی صورت گرفته در حوزه ستاد مدیریت استان طی دو سال گذشته و به رغم محدودیت ها و موانع موجود با تلاش و فعالیت پیگیر، روسای شعب یاد شده و همکارانشان ، در اغلب بخش ها و حوزه های کاری به توفیقات بزرگی دست یافتند .

براساس آخرین آمار مانده سپرده ها تا پایان نیمه اول آبان سالجاری شعبه کوی شهدای اندیمشک با رشد بیش از 80 درصد توانست منابع خود را نزدیک به دو برابر افزایش دهد . این رشد مبلغ از ابتدای سالجاری تا مقطع مورد گزارش محقق شده است

شعبه امام خمینی دزفول نیز با بیش از 38 درصد رشد سپرده در مقطع یاد شده توانست منابع شعبه را از 66 میلیارد ریال به بیش از 91 میلیارد افزایش دهد .

شعبه امام حسین بندر امام که در بهمن ماه سال 1387 افتتاح و شروع بکار نموده است از آغاز سالجاری تاکنون با رشد 29 درصد منابع خود را بخوبی افزایش داده است شعبه خلیج فارس ماهشهر نیز در این مقطع رشد 28 درصد را تجربه کرده است .

عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ضمن تقدیر از مسیولین و کارکنان شعب یاد شده طی اظهاراتی گفت :

با برنامه ریزی و تمهیدات بعمل آمده نه تنها بهبود بلکه ارتقا و رشد قابل توجه شاخص های عملکرد در این شعب تا فرصت باقیمانده پایان سال محقق و روند مطلوب و بهتری دنبال خواهد شد. وی افزود :

این شعب در اغلب زمینه ها به صورت متوازن رشد و پیشرفت خوبی داشته اند . به عنوان نمونه در بخش فروش اقساطی نوسازی و بهسازی تسهیلات روستایی طرح مسکن مهر، شعبه کوی شهدای اندیمشک بیش از 96 درصدی از فرآیند فروش اقساطی به کل واحدهای منعقده روستایی را تعیین تکلیف و به مرحله پایان رسانیده است .

شعبه امام خمینی دزفول نیز حدود 90 درصد از 468 واحد روستایی را فروش و قسط بندی نموده است.

شعبه خلیج فارس ماهشهر بیش از 88 درصد از تسهیلات یادشده را تعیین تکلیف و تا مرحله قسط بندی به پیش برده که امیدواریم تا پایان سال واحدهای باقیمانده نیز وضعیتشان روشن و مشخص شوند .

مدیر شعب استان گفت : از همه شعب خواسته شد دامنه تلاش ها و فعالیت های خود را به سمت بهبود و ارتقا شاخص ها در همه زمینه ها افزایش دهند اگرچه بعضی از حوزه ها و بخش های کاری در اولویت هستند که براساس دستورات و رهنمودهای مدیر عامل محترم لازم است به آن بخش ها توجه بیشتری شود مانند جذب منابع صفردرصدی و ارزان قیمت یا تاکید ایشان مبنی بر فروش اقساطی و تعیین تکلیف واحدهای تکمیل شده و آماده فروش مسکن مهر که البته تمرکز توان و نیروی شعب به برنامه ها و اهداف اولویت دار نباید موجب غفلت از توسعه و تقویت سایر بخش ها شود .

در هر صورت رشد متوازن در همه زمینه ها موجب پایداری و دوام ساختاری های شعب شده و بقای آنان را برای برداشتن گام های بلند و استوارتر و همچنین تحقق اهداف اصلی و مهمتر بانک تضمین خواهد کرد.

گفتنی است در همایش سراسری شعب استان که در آینده نزدیک برگزار می شود از رییس وکارکنان شعب یاد شده تقدیر و تجلیل شایسته بعمل خواهد آمد .

آخرین بروزرسانی 1394/5/6