نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن

تجلیل شایسته از بانوان همکار در مدیریت خوزستان

بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن از بانوان همکار شاغل در مدیریت خوزستان تجلیل شایسته بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی این مدیریت ،‌در اقدامی بدیع و شایسته ، مدیر ،‌معاونین مدیریت و مسیول حوزه حراست با حضور در محل کار همکاران زن شاغل در شعب و حوزه ستاد با اهدای شاخه گل ، لوح تقدیر و هدیه مدیرعامل بانک از تلاش و زحمات بی دریغ آنان قدردانی کردند.

نحوه مراسم تجلیل از بانوان همکار در سالجاری متفاوت از سالهای گذشته در مدیریت خوزستان برگزار گردید.مسیولین مدیریت با حضور در سطح شعب استان و در حضور مشتریان و همکاران شعبه از بانوان شاغل در حوزه های صف تجلیل و قدردانی شایسته بعمل آوردند. این شیوه مورد توجه مراجعین و با استقبال خوب همکاران شعب واقع گردید بطوریکه بسیاری از آنان ضمن تماس با مدیر و مسیولین مدیریت از این ابتکار و اقدام شایسته آنان قدردانی نمودند.عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان در جمع تعدادی از بانوان همکار شاغل در شعبه مرکزی اهواز و حوزه ستاد طی سخنانی ضمن تبریک این روز بزرگ به همکاران اظهار کرد :حضرت زهرا (س) تنها ، بانوی جهان اسلام نیست بلکه الگوی زنان عالم و بانوی بی بدیل جهان بشریت است.وی درس تقوا ، عفاف ، عصمت ، پاکدامنی و مهربانی را از گلشن نبوت و امامت فرا گرفته و در گستره عالم منتشر نموده است.بحمدالله بانوان همکار شاغل در مدیریت خوزستان ، با تاٌسی از ویژگی ها و خصایل نیکوی آن بانوی بزرگوار ضمن تلاش و کوشش فراوان در حوزه های مختلف کاری ، به اشاعه روحیه معنوی و گسترش امور فرهنگی و دینی نیز کمک زیادی کرده اند. مدیریت استان نیز ضمن ارج گذاری به این تلاش ها ، پیشنهاد انتخاب یک نماینده از طرف خانم های همکار را مطرح کرده است تا وی به عنوان رابط ، مشکلات ، پیشنهادات و نظرات کاری آنان را به مسیولین مدیریت منتقل نماید.گفتنی است خانم طیبه ابراهیم پور بعنوان نماینده و رابط خانم های همکار معرفی و تا کنون فعالیت های خوبی در این زمینه داشته اند. شرکت در جلسات مختلف امور زنان در سطح استانداری و سایر حوزه های فرهنگی و دینی استان و حضور موثر وی در این خصوص بخشی از این فعالیت هاست.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6