نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

در مدیریت خوزستان

برگزاری دوره بازآموزی محاسبه سود تسهیلات مشارکت

دستورالعمل محاسبه نرخ سود تسهیلات مشارکت مدنی و ساختمان ضمیمه بخشنامه 13/47 مورخ 03/03/93 مجدداً باز آموزی شد


به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، دوره یاد شده با حضور روسا و معاونین شعب شهر اهواز برگزارشد.

سید علیرضا هابیلی مسیول دایره اعتباری مدیریت بعنوان مدرس دوره طی سخنانی اظهار کرد :

با توجه به اینکه اغلب تسهیلات پرداختی مشارکت مدنی در سالجاری و بعد از ابلاغ سیاستهای اعتباری در آستانه بهره برداری هستند این مدیریت نظر به اهمیت موضوع و بمنظور صحت انجام محاسبات و جلوگیری از اشتباهات احتمالی اقدام به برگزاری دوره توجیهی یاد شده کرده است .وی افزود :

دراین دوره تاکید ویژه ای بر رعایت عمده تغییرات ایجاد شده در دستورالعمل بویژه نحوه محاسبه درصد سهم بانک و شریک ، عدم پرداخت سهم الشرکه باقیمانده بعد از سررسید قرارداد شده است

مسیول دایره اعتبارات مدیریت ضمن اهمیت موضوع اطلاع رسانی به تسهیلات گیرندگان و توجیه آنان اظهار کرد :
تفهیم مطالب بویژه نحوه محاسبات و نرخ های در نظر گرفته شده به متقاضیان کمک زیادی در جلوگیری از بروز ابهامات و مشکلات احتمالی آینده خواهد کرد .گفتنی است مباحث مطرح شده در این دوره مورد توجه و استقبال همکاران قرار گرفت .

آخرین بروزرسانی 1394/5/6