تازه های اخبار تازه های اخبار

حسینی:تلاش بیشتر همکاران در بخشهای جذب منابع به ویژه منابع ارزان قیمت ، وصول اقساط معوق وفروش اقساطی واحدهای مسکن مهر

گردهمایی معاونین شعب با حضور مسیولین مدیریت ومعاونین دوایر وشعب تابعه در محل سالن کنفرانس مدیریت برگزار شد.
در این گردهمایی سید اصغر حسینی – مدیر استان – با بیان اهمیت افزایش فعالیت همکاران در بخشهای جذب منابع به ویژه منابع ارزان قیمت ، وصول اقساط معوق وفروش اقساطی واحدهای مسکن مهر تصریح کرد لازمه تحقق اهداف در این بخشها مشارکت ،جدیت وتلاش همه کارکنان است .
وی افزود با توجه به افزایش مزیت رقابتی بانک باید از این فرصت به نحو شایسته ای در جهت افزایش منابع استفاده لازم را ببریم واین امر با جدیت وتلاش همه کارکنان صف وستاد مدیریت میسر خواهد شد.
حسینی با اشاره به اینکه استان قزوین از منابع مالی بسیار خوبی برخوردار است تصریح کرد با تیم سازی و بازاریابی هدفمند وموثر می توان این منابع مالی را به سمت بانک مسکن سوق دهیم.
وی افزود شعبی که تا کنون از رشد منابع قابل توجهی برخوردار نبوده اند باید در فرصت باقی مانده نهایت تلاش خود را انجام دهند تادر پایان سال کارنامه قابل قبولی از خود برجای بگذارند..
مدیراستان با تاکید بر جذب ونگهداری مشتریان اظهار داشت بازاریابی به این معنا نیست که صرفا" مشتری جدید وارد بانک شود بلکه علاوه بر آن شعب باید برنامه مناسبی در طول سال برای حفظ مشتریان خود داشته باشند .
وی با تاکید بر لزوم جانشین پروری در شعب گفت اگر همکاری از یک شعبه جابجا یا ارتقای پیدا کرد باید نیروی جایگزین در شعب وجود داشته باشد واین امر مستلزم آموزش مطلوب کارکنان توسط روسا ومعاونین شعب است که توجه به این امر باعث میشود تا در زمان توسعه شعب با کمبود نیروی متخصص مواجه نشویم.
حسینی باتاکید بر جدیت وپیگیری در وصول اقساط معوق خاطر نشان کرد عملکرد شعب باید به گونه ای باشد تا علاوه بر جلوگیری از افزایش مطالبات ،در جهت کاهش آن نیز تلاش بیشتری صورت گیرد.
وی تسریع در فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر را بسیار مهم دانست و اظهارداشت اولویت بانک در حال حاضر فروش اقساطی این واحدهاست وبنابراین همه کارکنان باید با مشارکت وجدیت فعالیت خودرا در این راستا با سرعت بیشتری انجام دهند .
حسینی درپایان گفت با توجه به اینکه رویکرد بانک معرفی چهره های اثر گذار در سطح صف وستاد می باشد این مدیریت نیز عملکرد کارکنان خودرا رصد نموده و چهر های اثر گذاررا ، هر ماهه در سطح شعب ومدیریت معرفی خواهند نمود.
در ادامه گردهمایی معاونین مدیر شعب نیز مطالبی در خصوص جذب منابع ،وصول اقساط معوق وبانکداری الکترونیک بیان نمودند ودر پایان مراسم نیز از معاونین دوایر وشعب که عملکرد مطلوبی در طول سال داشتند با اهدای لوح وهدایایی به شرح ذیل تقدیر شد.
معاون شعبه فرهیختگان (ذبیح اله غیاثوند)
معاون شعبه راه آهن (مصطفی صالحی)
معاون شعبه بویین زهرا(جواد مهدی پور)
معاون شعبه اقبالیه(مرتضی کیانمهر)
معاون شعبه مدرس(مجتبی مهاجری)
معاون شعبه فلسطین شرقی(اشرف السادات قافله باشی)
معاون دایره حقوقی ووصول مطالبات(علی غلامی)
معاون دایره تجهیز وپشتیبانی(جواد جوادی)
معاون دایره اداری آموزشی ، رفاهی(معصومه جلیوند)
معاون دایره مالی (مریم میراشه)
معاون دایره سیستمها(حمید زارع پور)
شایان ذکر است در این گردهمایی از آقای رضا میوه چین کارشناس بازاریابی که در مسابقات بدمینتون سیستم بانکی کشور مقام سوم ودر مسابقات بانک مسکن کشور مقام اول را کسب نموده بود با اهدای لوح وهدایایی تقدیر شد
آخرین بروزرسانی 1394/4/24