تازه های اخبار تازه های اخبار

مجامع ارزیابی عملکرد

جلسات مجامع ارزیابی عملکرد شش ماهه ابتدای سال جاری شعب مدیریت قزوین با حضور مسیولین مدیریت، رؤسا ی دوایر وشعب برگزار شد.

سید اصغر حسینی مدیر شعب استان قزوین در جلسات مجامع، طی سخنانی ضمن تشریح اهمیت ونقش ارزیابی عملکرد شعب در پیشبرد اهداف بانک اظهار داشت  مسیولین شعب  ضمن داشتن آگاهی از ظرفیت‌های موجود در منطقه جغرافیایی تحت پوشش،  اهداف خود را به صورت روزانه  پیگیری نمایند  تا زمینه‌ساز عملکردی فراتر از اهداف ترسیم شده  را فراهم نمایند،

وی افزود اگر می خواهیم در آینده  موفق باشیم باید بر اساس برنامه ریزی منسجم ودقیق وبر مبنای تعریف یک پروژه راهبردی وهدفمند حرکت کنیم.

حسینی با تاکید براین مطلب که تحقق شاخص‌های منابع با  بازاریابی اصولی، تعامل دوجانبه با مشتریان امکان‌پذیر است تصریح کرد باید در مسیر جذب منابع علاوه بر حفظ ونگهداری منابع ، به سمت جذب منابع خرد و پایداری و همچنین ارزان قیمت حرکت نموده تا در این خصوص در جهت تحقق کاهش قیمت تمام شده پول که یکی از اهداف مهم بانک است، گام بر داریم.

مدیرشعب بانک مسکن استان قزوین با اشاره به ضروری بودن فعالیت کلیه شعب در همه حوزه بانکداری بخصوص وصول مطالبات ،  تقویت فعالیتهای کارمزد محور، ضمانتنامه و بانکداری الکترونیک  را خواستار شد.

وی با اشاره به متنوع بودن خدمات بانک نظیر پایانه های فروشگاهی، اینترنت بانک، همراه بانک، افزایش استفاده کنندگان از خدمات بانکداری الکترونیک را گامی موثر در جهت پیش برد اهداف عالیه بانک دانست و بر رصد روزانه و عملکرد شعب تاکید کرد.

حسینی در بخشی دیگر از سخنان خود با مهم ارزیابی کردن  طرح اقدام ملی اظهارداشت  بانک مسکن ماموریت اعطای تسهیلات جهت تامین مسکن تمامی خانوارهای نیازمند خانه و همچنین ارایه خدمات مالی و اعتباری به سازندگان و کلیه شرکت­ های ساختمانی و انبوه ­سازان را نیز دنبال می­ کند که با توجه به طرح ­های توسعه ­ای دولت در حوزه ساخت و تولید مسکن، بازآفرینی شهری و نوسازی بافت فرسوده  همه  کارکنان در این مسیر با تلاش مضاعف  در جهت تحقق اهداف مورد نظر تلاش نمایند.

گفتنی است در این مجامع رؤسای شعب گزارشی از عملکرد شعبه و دلایل توفیق و عدم توفیق خود را در شاخص تعیین شده مطرح نموده و رهنمودهای لازم در جهت تحقق اهداف شاخص ها توسط مسیولین مدیریت و رؤسای دوایر و کارشناسان مربوطه ارایه شد.

آخرین بروزرسانی 1399/9/6