تازه های اخبار تازه های اخبار

یزد موفق به کسب رتبه برتر ارزیابی ستاد مرکزی اقامه نماز شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، براساس گزارش ارزیابی ستاد مرکزی اقامه نماز، مدیریت این استان به دلیل انجام اقدامات ارزنده در توسعه و ترویج نماز و برگزاری نماز جماعت، موفق به کسب رتبه برتر در بین دستگاه‌های اجرایی استان گردید.

مدیر شعب استان یزد و رییس شورای اقامه نماز مدیریت استان در جلسه شورای اقامه نماز ضمن تبریک این دستاورد به اعضای شورا با تاکید بر اهمیت تلاش برای حضور پرشور همکاران در نماز جماعت، افزود: هدف از اقدامات انجام شده کسب رضای خدا و انجام فریضه الهی نماز بوده است.

صیدنبی حیدریان ضمن انتقال مطالب مطروحه در جلسه ستاد مرکزی اقامه نماز استان گفت: نماز جماعت در دستگاه‌ها و سازمانها باید به گونه‌ای برپا گردد که در انجام امورات مشتریان و مراجعه کنندگان خللی وارد نشود.

وی تاکید نمود: با توجه به اهمیت فریضه نماز و نقش مهم، اساسی و موثر اقامه نماز جماعت در حفظ ارزش ها و ارتقای وضعیت فرهنگی و اجتماعی، باید زمینه مشارکت کلیه کارکنان جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز فراهم گردد.

رییس شورای اقامه نماز بانک مسکن یزد اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا برای نمازگزاران را ضدعفونی منظم نمازخانه، استفاده نمازگزاران از مهر و سجاده اختصاصی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برشمرد.

در پایان مدیرشعب استان و رییس شورای اقامه نماز از امام جماعت و اعضای شورای اقامه نماز مدیریت تقدیر و تشکر نمود.

آخرین بروزرسانی 1399/6/26