تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از همکاران مهندس و وکیل در مدیریت شعب استان یزد

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، به مناسبت پنجم اسفند، روز مهندس و هفتم اسفند، روز وکیل از همکاران مدیریت در رشته مهندسی و حقوقی تجلیل شد.

معاون مدیرشعب استان یزد در مراسم تجلیل از همکاران مهندس و وکیل استان گفت: مهندسى در واقع علم و فن انجام كارهايى است كه ريشه در انديشه و خلاقيت بشر دارد. شناخت، كشف، تركيب، تبديل و استفاده از مواد و بهره‌بردارى از پديده‌هاى گوناگون، اين علم و فن را تشكيل مى دهد.

مسعود عربیان در ادامه اظهار داشت: : مهندس در اندیشه و تاریخ ارزنده ایران اسلامی یادآور و تداعی کننده ابتکار، نوآوری و خلاقیت است که زمینه‌ساز رشد و محرک موتور پیشرفت کشور خواهد بود و شایستگی و توانمندی مهندسان ایرانی، امروز در جهان بر کسی پوشیده نیست. وی افزود: کارشناسان حقوقی و رشته مهندسی بانک با تعهد و اراده خود، علی‌رغم برخی محدودیت‌ها همواره در راه خدمت به بانک مسکن ثابت‌قدم بوده‌اند و با تلاش مستمر، اقدامات ارزنده‌ای در زمینه‌های تخصصی خود به بانک ارائه کرده‌اند.

عربیان کارشناسان حقوقی بانک را مدافعان حقوق بانک دانست و افزود: تلاش در راستای احقاق حقوق بانک در مراجع قضایی و همچنین وصول مطالبات از زمره فعالیت‌های تخصصی و حیاتی است که توسط کارشناسان حقوقی بانک دنبال می‌گردد.

در پایان معاون مدیر استان با اهدای هدیه از همکاران مهندس و وکیل استان تقدیر و تشکر نمود.

آخرین بروزرسانی 1399/12/10