تازه های اخبار تازه های اخبار

حمایت از35 کودک بی سرپرست به یاد 35 شهید خدمت بانک مسکن

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان یزد، بانک مسکن در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خویش و در اقدامی خیرخواهانه، اقدام به اهدا لوازم التحریر و افتتاح حساب قرض الحسنه برای 35 نفر از کودکان بی‌سرپرست تحت پوشش موسسه خیریه حضرت علی ابن ابیطالب(ع) نمود.

معاون مدیرشعب استان هدف از این اقدام خیرخواهانه بانک مسکن را گرامیداشت یاد و خاطره 35 نفر از همکارانی که در راه خدمت به هموطنان و به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند عنوان نمود و اظهار داشت: بانک مسکن و کارکنان آن در شرایط سخت و وقوع بلایای طبیعی همواره در کنار هموطنان بوده‌اند و جهت کاهش رنج آسیب دیدگان کوشیده‌اند. وی اظهار داشت: بانک مسکن از سالهای گذشته تا کنون در هنگام وقوع حوادثی مانند سیل و زلزله با کمک در بازسازی منازل آسیب دیده در کنار هم‌میهنان بوده تا مرهمی بر دردها و مشکلات ایشان باشد.

مسعود عربیان در ادامه افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تعداد 35 نفر از بهترین همکاران و عزیزانمان در بانک مسکن به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده‌اند که مدیرعامل فقید و محبوب بانک شادروان ابوالقاسم رحیمی انارکی نیز در زمره این عزیزان بود. وی افزود: در روزهای پایانی سال و به امید سالی بهتر و عاری از فقدان عزیزان، برآن شدیم تا با اهداء لوازم التحریر و افتتاح حساب قرض الحسنه برای 35 نفر از کودکان بی‌سرپرست، یاد و خاطره درگذشتگان و شهدای خدمت بانک مسکن را زنده نگه داریم.

عربیان اظهار داشت: بانک مسکن تاکنون با ساخت چندین مدرسه در مناطق محروم کمک شایانی به توسعه و ترویج علم و دانش خصوصا برای کودکان محروم نموده است و امید است این کودکان نیز بتوانند با تداوم حمایت از ایشان و به برکت شهدای بانک مسکن با آینده‌ای درخشان آینده‌سازان میهن عزیزمان باشند.

لازم به ذکر است این کودکان تحت پوشش موسسه خیریه حضرت علی ابن ابیطالب(ع) و سرپرستی خیر این مجموعه آقای دکتر ابوحسین اخوان تفتی می باشند.

آخرین بروزرسانی 1399/12/23