تازه های اخبار تازه های اخبار

توصیه‌های آخرسال مدیرشعب یزد در جلسه پدافند غیرعامل

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، مدیر شعب در نشست اعضای کمیته پدافند غیرعامل استان با تاکید بر اهمیت آموزش در توجیه افکار کارکنان در این مقوله، گفت: آموزش های همگانی ضرورت انکارناپذیر پدافند غیرعامل است.

صیدنبی حیدریان اظهارکرد: پدافند غیرعامل دارای ابعاد فرابخشی بوده و نیاز به همراهی همه آحاد جامعه دارد، چون هدف از پدافند غیرعامل استفاده از فرصت های بهتر برای حفظ پایداری بیشتر در جامعه است.

رئیس کمیته پدافند غیرعامل بانک مسکن استان یزد با اشاره به وقوع حوادث و بلایای طبیعی و غیرطبیعی همانند زلزله، سیل و حملات سایبری به تاسیسات  و اماکن در کشور گفت: مهمترین و کم هزینه ترین راه مقابله با این پدیده ها توجه به پدافند غیرعامل و اجرای صحیح آن است. وی در ادامه اظهار داشت: لزوم هوشیاری کامل همکاران با نظارت بر امورات، توجه به زیرساخت ها و رعایت اصول ایمنی بیش از پیش ضروری می نماید. و حفاظت از جان انسان ها، کاهش هزینه های آسیب به تاسیسات و زیرساخت ها از مصادیق پدافند غیرعامل می باشد.

حیدریان در ادامه گفت: با توجه به تهدیدات بالقوه از سوی دشمنان، توجه هرچه بیشتر به پدافند غیرعامل در بازدارندگی این گونه تهدیدات بسیار حائز اهمیت می باشد و به کارگیری اصول و معیارهای پدافند غیرعامل می تواند به تکمیل زنجیره دفاعی کمک موثر و قابل ملاحظه ای نماید.

وی در خصوص روزهای پایانی سال افزود: توجه و دقت به پولگذاری دستگاه‌های خودپرداز، انجام و ارائه خدمات سریع به مشتریان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی با توجه به شلوغی شعب در روزهای پایانی سال بسیار حائز اهمیت است.

آخرین بروزرسانی 1399/12/28