دیدار مدیرشعب استان با مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای

دیدار مدیرشعب استان با مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای

به گزارش روابط عمومی مدیریت یزد، مدیر شعب استان در دیدار با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بر افزایش همکاری ها تاکید نمود.

مدیر شعب استان در دیدار با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: نبض توسعه اقتصادی و پویایی جامعه در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل عمومی و جاده ای می تپد و از اینکه راهداران و کارکنان آن اداره، بانک مسکن را به عنوان بانک عامل برای دریافت خدمات بانکی خود انتخاب نموده اند اظهار خرسندی نمود.

محمد غفوریان با اشاره به سابقه همکاری بانک با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و همچنین اداره کل راه و ترابری سابق، دو مجموعه را از خانواده بزرگ مسکن و شهرسازی دانست که در راستای عمران و آبادانی کشور با سابقه ای طولانی در حال ارائه خدمات به مردم کشور می باشند.

غفوریان افزود: بانک مسکن با توجه به سابقه و تجربه مشارکت در طرحهای بزرگ و زیرساختی کشور مانند طرحهای بزرگ ساختمان سازی، مشارکت در احداث آزادراه و غیره، آمادگی همکاری با دستگاههای استانی جهت تعریف پروژه های بزرگ عمرانی و ساختمانی کشور را دارد.

مدیرشعب استان یزد برگزاری نشست دستگاههای زیرمجموعه وزارت مسکن و شهرسازی را فرصت مناسبی جهت هم اندیشی و اطلاع‌رسانی از ظرفیت ها و امکانات دستگاهها دانست که منجر به ارائه خدمات بهتر به مشتریان دستگاهها می گردد. وی استفاده از ظرفیت های اطلاع رسانی محیطی در اختیار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جهت اطلاع رسانی از خدمات بانک مسکن را نمونه ای از خدمات متقابل نام برد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ضمن ابراز خرسندی از همکاری و تعامل با بانک مسکن گفت: کارکنان از تعامل و مراودات مالی سازمان و بانک رضایت داشته و خدمات قابل قبولی را از بانک دریافت نموده اند.

علی علیخانی در ادامه اظهار داشت: این اداره آمادگی توسعه و افزایش روابط با بانک، خصوصا در حوزه تعاونی مسکن کارکنان آن و استفاده پرسنل از تسهیلات بخش مسکن را نیز دارد.

آخرین بروزرسانی 1400/4/6